Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt, akit disszociatív...

Monyó5577 kérdése:

Van itt, akit disszociatív személyiségzavarral diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés

Szépen kérném azokat, akik igennel tudnának felelni a kérdésre, hogy írjanak nekem privát üzenetet, mármint abban az esetben, ha volna kedvük a témáról beszélgetni, tapasztalatokat megosztani, cserélni.


Akár olyanokat jelentkezését is várom, akik személyesen nem érintettek, de egy családtagjuk vagy barátjuk igen, tehát van benne valamicske tapasztalatuk.


Köszönöm előre is!



2019. dec. 1. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem disszociatív zavarokat diagnosztizáltak,aztán bipoláris zavart.


Szóval hivatalosan még nincs diagnosztizálva,de elmesélném hogy hogy telnek a napjaim.


Mostanában nincsenek disszociatív tüneteim,inkább régebben voltak.

Volt deperszonalizációtól kezdve emlékezetkiesésig de az ilyen pár órácskák csak. Azt nem tudom hogy ki a másik alter személyiség,de nagyon kellemetlen. Most lehet egy időre eltűnt,nem biztos hogy visszatér ez az állapot. Egyszóval nem kellemes. Alvás zavaraim voltak,belemenekültem(még most is) egy virtuális világba és ott élek. Gyermekkori traumáim vannak amik feldolgozhatatlanok. Remélem ez segített.

2020. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az alterek tudnak egymásról. Ismerik egymást, érzelmeket táplálnak egymás iránt. Van aki emlékszik a gyermekkorra, van aki nem. Van aki mindenre emlékszik. Ő a Host. Beszélnek egymáshoz, hozzám is. Gyakran veszekednek. Ellentmondanak, gúnyolódnak is, mint az oviban. Bár ilyen vicces lenne... van különböző életkoruk és véleményük(na az van).
2020. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van.
2020. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fèrjem ebben a betegsègben szenved.

Kèrdezz nyugodtan!

jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!