Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
monyó5577 nevű felhasználó kérdése:

Van itt, akit disszociatív személyiségzavarral diagnosztizáltak?

Szépen kérném azokat, akik igennel tudnának felelni a kérdésre, hogy írjanak nekem privát üzenetet, mármint abban az esetben, ha volna kedvük a témáról beszélgetni, tapasztalatokat megosztani, cserélni.

Akár olyanokat jelentkezését is várom, akik személyesen nem érintettek, de egy családtagjuk vagy barátjuk igen, tehát van benne valamicske tapasztalatuk.

Köszönöm előre is!

2019. dec. 1. 00:53  Privát üzenet  

A válasz

Nekem disszociatív zavarokat diagnosztizáltak,aztán bipoláris zavart.

Szóval hivatalosan még nincs diagnosztizálva,de elmesélném hogy hogy telnek a napjaim.

Mostanában nincsenek disszociatív tüneteim,inkább régebben voltak.

Volt deperszonalizációtól kezdve emlékezetkiesésig de az ilyen pár órácskák csak. Azt nem tudom hogy ki a másik alter személyiség,de nagyon kellemetlen. Most lehet egy időre eltűnt,nem biztos hogy visszatér ez az állapot. Egyszóval nem kellemes. Alvás zavaraim voltak,belemenekültem(még most is) egy virtuális világba és ott élek. Gyermekkori traumáim vannak amik feldolgozhatatlanok. Remélem ez segített.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 10. 19:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Történhet tudathasadás egy possztraumás embernél?
Mióta nevezzük nevén a disszociatív személyiségzavart, ki írta le először, mint betegség, és melyik évben?
Magyarországon mennyire gyakori hogy valaki disszociatív személyiségzavarral (DID) küzd?
Hol vannak az olyan emberek, akik disszociatív személyiségzavarral vannak diagnosztizálva?
Disszociatív személyiségzavarral es skizofreniaval pszichológus vagy pszichiáter foglalkozik? Koszi a valaszokat
Van, vagy volt skizofréniával/disszociatív személyiségzavarral kűzdő ismerősötök?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!