Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeremes lettem, vagy kijött...

Szeremes lettem, vagy kijött rajtam valami mentális betegség az eset miatt?

Figyelt kérdés
Odajött egy srác a tőlünk nem messze levő település kihalt részén hozzám, mikor a volt barátom elment a dohányboltba, aztán cseszett visszajönni egy darabig. Épp a volt barátommal veszekedtem, ordítoztam, feszült, sresszes és fáradt, nyúzott voltam. A srác mereven a szemembe nézett, olyan volt mintha a lelkébe látnék, erőt láttam a szemében , mély szomorúságot és magányt, és valami olyat amit még életemben nem, mint amikor az ember egy vadállat szemébe néz. Amúgy teljesen ki volt keszülve a srác látszott rajta. Hirtelen elfogott valami erős félelem és elkaptam a tekintetem. Nem tudom mit láttam, de mintha nem emberi tekinret lett volna.Utána többet nem mertem a szemébe nézni. Köszönt, visszaköszöntem, nagyon kedves volt, kérdezte merre lakok,stb. Elkezdtem magázni ijedtemben, meg hogy megadjam neki a tiszteletet, mert láttam hogy nagyon komoly.Levágtam hogy az erdőben lakik ő egy hajléktalan, szerintem ezért hülyének nézett. Hirtelen nem tudtam váltani a trágár veszekedés után amit a "hülyegyerek" módon való provokálásával kiváltott a barátom aki amúgy fiatalabb volt nálam. Később tegeztem, mert ciki volt. Beszélgettünk, de elbeszéltünk egymás mellett, sok mindent nem értettem mért mond. Fel akart szedni, kérdezte hány évesnek néz ki, hogy be van fordulva mióta nincs kapcsolata, de féltem tőle, a szemem sarkából figyeltem. Még segített is, mondta segít hazavinni a cuccokat. Csak a nevét tudom. Aztán mikor megjelent messzebb a barátom, elment.. nem tudom kiverni a fejemből egy jóideje, de nem is találom. Folyamatosan rá gondolok,képes voltam éjjel 2kor keresni a helyi vasútállomáson, közben azon agyaltam megőrültem. Egyre jobban szorongok, nem birok aludni, már alig eszek. Úgy erzem magára hagytam, mert gyenge vagyok, és felek is tőle.Ez szerelem? Nem tudom elfelejteni a tekintetét. Vagy átragadt rám valami mentális betegség? Mit gondolhatott/ akarhatott, hogy ezt váltotta ki? Ezzel traktálom at egész környezetem , kérdezősködök utána a boltokban stb.és már hülyének néznek.
2019. dec. 1. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szerelem, mentális betegség!hülyének néznek
2019. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy értsétek, tehát az elején kb. 20mp. -ig szemeztünk! Igazából én az rlején azert, hogy mi a fenét akar tőlem...
2019. dec. 1. 09:40
 3/4 A kérdező kommentje:
1.es. troll vagy, veled nem kell foglalkozni.
2019. dec. 1. 09:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt is cikinek érzem, hogy tönkrement a kocsim és bringával keresgélem. Igy sokkal kiszolgáltatottabb az egész.
2019. dec. 1. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!