Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ebből még valami kiút?...

Van ebből még valami kiút? Súlyos betegséggel küzdöttem évekig ami kikészített fizikailag és mentálisan is. A munkám tartotta bennem a lelket. De most úgy néz ki azt is elveszítem.

Figyelt kérdés
Ptsdt kaptam az átélélt traumáktól, se gyógyszerek se pszichológusok nem tudtak segíteni.Most estem túl az utolsó vizsgálatokon és vége van. Elvileg meggyógyultam nem kell több kontrollra menni. Közben viszont a munkahelyemen romlott el minden és folyamatos atrocitásoknak vagyok kitéve 2 hónapja amit már nem bírok elviselni. Próbáltam arra gondolni, hogy most már egészséges vagyok és januárban keresek másik állást. Már most elkezdtem nézegetni de nem találtam olyat ahol jól érezném magam. Ez is elkeserített, igaz jók lettek a leleteim de gyenge vagyok minden téren. Nem érzek erőt a váltáshoz, félek is tőle. Csúszik ki a talaj a lábam alól. És ami mindenre feltette a pontot, hogy tegnap azt éreztem duplákat ver a szívem amitől rettenetesen megrémültem, hogy megint valami baj van és kezdődik valami újabb betegség. (Korábban nem a szívemmel volt gond) teljesen lefagytam ettől és visszaköltözött a rettegés az életembe. El vagyok keseredve, reményvesztett vagyok és úgy érzem nem bírom tovább. Tudom menjek megint orvoshoz. De már elegem van ebből. Egyébként 1 hóbapja ekgt is csináltak. És még nincs egy éve hogy szív uhn voltam. De akkor nem voltak még ilyen tüneteim.
2019. dec. 1. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Keress pszichoterapeutát akit sokan ajánlanak a neten. Nem orvos, humán végzettség a pszichoterapeuta végzettség.
2019. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszok csak rontanak a helyzeten. Légyszi ne!
2019. dec. 1. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"folyamatos atrocitásoknak vagyok kitéve 2 hónapja ... januárban keresek másik állást. Már most elkezdtem nézegetni de nem találtam olyat ahol jól érezném magam."

1. Meggyógyultál! Ez a legfontosabb!

2. Örülj neki, hogy csak most, amikor már gyógyult vagy, akkor kell másik munkát keresned, nem pedig a gyógyulásodat hátráltatta a helyzet.

3. Miért csak januárban keresnél másik állást?

4. Lépj ki már most, és úgy keresgélj tovább. Ilyen rövid idő alatt persze, hogy nem találtál még másikat. Adj magadnak több időt erre.

5. És elsősorban vigyázz magadra, ne hagyd, hogy kicsináljon a stressz. Keress pszichológust, ha segítség kell.

2019. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha kilépek nem kapok fizetést és utcára kerülök. A pszichológust hagyjuk már!!!
2019. dec. 1. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Jó, akkor hagyjuk, de akkor ne írj olyanokat, hogy "már nem bírod elviselni". Akkor szépen viseld el.

Hol kéne és milyen munka? Amíg olyan nincs, addig nézz körül, hogy hol keresnek munkaerőt. Ha csak átmenetileg, pár hónapra elmész teszkózni pl, az is nyugisabb lehet, mint ahol most elviselhetetlenkednek veled. Munka van. Főleg most, hogy jön a karácsony a kereskedelemben még inkább, és ahhoz különösebb végzettség sem szükséges, akárki elvállalhatja, aki dolgozni akar.

2019. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam súlyos betegségen estem át és még le vagyok gyengülve. Egyebként nem emelhetek 3 kilónal nehezebbet. Tehát fizikai munka kizárva. De 3 diplomával amúgy sem javítana a lelki allapotomon a tescozás. Fel sem vennenek mert túlkepzett vagyok.
2019. dec. 1. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Otthonról végezhető számítógépes gépelési munkákat, vagy irodai, adminisztratív munkákat is nézhetsz.

Bejelölheted különféle állásportálokon, hogy milyen munkák érdekelnek, hírlevelet is küldenek.

2019. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!