Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drog okozta szorongás leküzdése?

Drog okozta szorongás leküzdése?

Figyelt kérdés

2018 áprilisában drogoztam egyszer, herbál lehetett, azóta szorongok, szedtem nyugtatókat, antidepresszánst de nem segitett egyik sem igazán, minden nap fáj a tarkóm vagyis inkább merev, feszült, a látásom olyan zavaros ha kinegyek az utcára, és furcsán érzem a testem, mintha nem én irányitanám a testem, deperszonalizáció ra gyanakodtam de szerintem nem.az mert én örülök dolgoknak meg vannak

érzéseim, pl érzékenység

Tanácstalan vagyok nagyon :/



2019. dec. 4. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy másfél év után is érzed egy drogozás hatását.
2019. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig elhiheted :/ a pszihiáter se akarta elhinni hogy egy fél cigitől ennyire rosszul legyek ... sajnos
2019. dec. 4. 10:37
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem a fel cigi az oka... Egyebkent, ha ilyeneket gondolsz, siman be is tudod vonzani, az is lehet, hogy csak magadnak produkalod a tuneteket.


Fel cigitol nem leszel masfel evig depis :D

Meg akkor sem, ha a herbal az egyik leggusztustalanabb, legkarosabb drog :(

2019. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Inkább bebeszéled ezt magadnak,ilyen enyhe anyagtól nem lesz ez a végeredménye.Nálam pár fóbia kialakult,de azok erősebb anyagok voltak,meg nem egyszer.

Tévesen összekapcsolod a kettőt.Neked a pánikbetegség egyik formája jellemző rád,olvasd el neten melyiknek mi a jellemzője,nálad a tér,nagyobb terek,közterek lesznek a gondok.

2019. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
..és mi késztetett arra, hogy kipróbáld a drogot? Ha az az előtti szorongás, akkor tuti nem a drog okozza.
2019. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A drogozás okozta, előtte nem volt
2019. dec. 4. 12:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy.
2019. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De hát nem szoktak pánikrohamaim lenni esetleg nagyon ritkán 1 évben 2x er maximum
2019. dec. 4. 15:25
 9/19 anonim ***** válasza:
ez egy szorongásos zavar része. Milyen antidepiket szedtél?
2019. dec. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Dulsevia 60 mg,nyugtatokat meg rivotril 2mg, rilex wmg, xanax 1mg
2019. dec. 5. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!