Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Mással is előford...

Ez normális? Mással is előfordult már? Lehet valami komolyabb kiváltóoka vagy csak egy átlagos álom?

Figyelt kérdés
Éjszaka azt álmodtam, hogy balesetet szenvedtem és repülök ki a kocsiból, de egyenesen az ég felé repültem mintha nem hatott volna a gravitáció rám, azután felriadtam de nagyjából fel sem fogtam hogy mi történt csak annyit érzek hogy nehezebben lélegzek, utána elfogott egy olyan érzés mintha ezt is csak álmodnám..
2019. dec. 5. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy normális.
2019. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem mert ilyen még nem történt velem.
2019. dec. 5. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmok kiszámíthatlanok. Nekem volt olyan álmom, hogy megcsúsztam és felnyársalt egy karó. Felriadtam. Alig kaptam levegőt és vert a víz. Ilyenek előfordulnak!
2019. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekes. Nekem a legrosszabb álmom a Valeriana szedése alatt volt. Egy barlangban voltam néhány emberrel, nem is értettem mi történik. Megfogtuk egymás kezét, majd körbe álltunk. 10 ig számoltunk, és felrobbant minden. A mellkasomra zuhant a tömeg, és nem kaptam levegőt, egyszer csak lebegtem a semmiben a következő pillanatban, és éreztem, hogy meghalltam. Beszéltem, és láttam a testem, de semmi. Csak forogtam a feketeségben, és felkeltem kalapáló szívvel. Na ez durva...
2019. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!