Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom meg, hogy melyik...

Honnan tudom meg, hogy melyik területileg illetékes pszichológushoz tartozom?

Figyelt kérdés

Nem akarok háziorvoshoz menni!

Sos a dolgo, a munkám is rámehet, minden motivációm elvesztettem, koncentrálni is képtelen vagyok, ami miatt a munkavégzésem is problémás. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni.


Fizetős pszichológust nem tudok megfizetni alkalmanként 15 000 ft-ért.



2019. dec. 7. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész bármelyik pszichiátriára és elmondod a bajod.

Lehet, hogy ide már kevés a pszichológus és inkább pszichiáter kellene. Van valami kiváltó oka, amiért idáig jutottál?

2019. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, van kiváltó ok. Nem pszichiáter kell nekem, csak szükségem lenne arra, h kibeszéljem magamból, ami felgyülemlett és tanácsokra. Úgy érzem, h hamarosan összeomlik minden körülöttem, ha nem tudok segítséget kérni.

Pszichiátriára biztosan nem megyek be, ez 100% hogy kitudódna a munkahelyemen és páros lábbal rúgnának ki. Egy sztk-s pszichológusra lenne szükségem, de nem tudom hova forduljak.

13. Kerületi sztk-hoz tartozom, a Szegedi útiban nincs ilyen rendelés, a Visegrádi útiba tudnék még menni, ott jártam már korábban, de most a honlapjukon nem találok ilyen jellegű szakrendelést. A Honvéd kórházhoz tartozom még, de se a szakrendelőjében, sem a kórházban nem találtam pszichológus szakrendelést. Pszichiáterhez semmiképp sem megyek, nem 5 perces vizsgálatra és egy marék gyógyszerre van szükségem!

Tuti becsavarodok hamarosan vagy én vetek véget mindennek, végülis nekem már oly mindegy

2019. dec. 7. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Tb-s helyre akarsz járni az pszichiátriai vizsgálattal kezdődik, ami lehet csupán pár perces is. A munkahelyeden nem fogják tudni, hogy jártál ott ha te nem mondod el. A pszichiáter továbbutal a pszichológushoz. Mindig a pszichiáter az első állomás mert lehet valakinek olyan problémája ami inkább orvosi kezelést igényel emiatt először ő kell, hogy lássa a beteget.
2019. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!