Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nyugtató teszi ezt velem?

A nyugtató teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Nyugatot írt fel nekem a pszichológus frontint amit több mint egy éve szedek. Lényegtelen,hogy milyen bajra viszont azt vettem észre,hogy a kelleténél is jobban érzékeny vagyok.Van amikor rossz kedvem van akkor sírok van amikor nem tudom megmagyarázni miért sírok és van olyan amikor örömömben sírok.Lehetséges,hogy ez a gyógyszer mellékhatása vagy a többi gyógyszerem okozza vagy éppen más bajom van?Ezt megtudná állapítani a pszichológus,hogy mitől van?
2019. dec. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok pszichológus, de értek a gyógyszerekhez és a pszichiátriához. Több verzió is van. Az egyik, hogy már hozzászoktál a nyugtatóhoz, így az nem hat, ezt hívják toleranciának. Olyan is van, hogy emiatt a szedés elenére megjelennek az elvonási tünetek, pl sírás, feszültség. Az is lehet, hogy a betegséged kiújult, fellángolt, és kevés a gyógyszer. Meg jó volna tudni, hogy szedsz e még mást is, mit, és mennyit. Meg mi a diagnózisod. Ha írsz privátban, akkor megpróbálok segíteni.
2019. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Frontin a legszarabb nyugtató. Nekem hasonló tüneteket okozott, pedig nem szedtem többet, mint amit előírt az orvos. Nekem a Rivotril vált be, a legkisebb adag fele is elég volt.
2019. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszernek sajnos lehetnek ilyen mellékhatásai. Te, és a pszichológus csinál is valamit vagy csak a recepteket gyártja? Amúgy a pszichológus nem igazán írhat föl receptre gyógyszert, azt csak orvos, tehát pszichiáter teheti meg. Jó lenne, ha segítene is neked túljutni a szorongást okozó problémán. Nem próbálsz meg kineziológust. Többre mennél vele, mert a kineziológus kézzelfoghatóan csinál is valamit, de a pszichológus csak beszélget.
2019. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Konkrétan az alprazolám termékek elme,agy leépítő termékek, és nem kétlem ha egy éve szeded, hogy ez lehet az okozója. Rám nagyon rossz hatással volt. Engem földhöz vert. Volt egy időszak, amikor csak ezzel tudtam aludni. De érezhetően nem kellemes álmokkal. Egy kritikus helyzetemben volt ez, szóval nem mondom, hogy biztos vagyok benne, hogy 100 %-ban a gyógyszer a felelős érte, de hidd el, nem jó ha szeded. Sokaknak vakon írják fel.
2019. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!