Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedjek gyógyszert?

Szedjek gyógyszert?

Figyelt kérdés
Elkeztem szedni kventiapin tartalmú antipszichotikumot, 25mg-ot majd 50mg-ot, és mióta szedem elmùltak a kényszeres gondolataim és kiegyensùlyozottabb lettem. A gond csak az hogy orvos nem írta fel, èn döntöttem ùgy, hogy szedem. Folytassam-e így, hogy hasznàl és emeljem az adagot, amikor szüksègesnek èrzem?

2019. dec. 9. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost.
2019. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 napja kezdtem el szedni, de jóval magasabb adagban, pszichiáter írta fel. Ez elég erős antipszichotikum, nem lehet csak úgy szedni. Lehet nincs is rá szükséged. Ez felelőtlenség.
2019. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne szedd, és más ,gyógyszert' se erre. Az ilyesmik függővé tesznek, egyre többet kell szedned, s ha nem jutsz a megfelelő adaghoz valamiért, véged. Keress egy olyan orvost, aki nem gyógyszerrel kezel. Van más megoldás a problémádra.
2019. dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha nem írta fel az orvos honnan szedted a gyógyszert ?!
2020. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szereztem, nem volt nehéz, más családtagom is szedi. Azóta beálltam 50mg-ra, és imàdkozom, hogy ha majd elmegyek dokihoz, hajlandó lesz felírni ugyanezt. Kvetipain nélkül remegek, nem alszom, fàj a fejem ès hànyingerem lesz
2020. jan. 3. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5 Elég hü.lyeséget csináltál szerintem.

Előbb kellett volna normális orvoshoz elmenni és majd ő felír valamit.

De így már kialakítottál egy király kis függőséget magadnak :D

Kb ugyanott vagy.

2020. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!