Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jellemző tünete ez valamilyen...

Jellemző tünete ez valamilyen mentális betegségnek?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkire utálattal, gyülölködéssel gondolok. Azt hiszem, akikről így vélekedek, gonoszak, számítók, nekem vagy másoknak rosszat akarnak, ha érdekük úgy kívánja, cselekedeteiket csak önző érdekeik vezérlik. Előbb utóbb mindenkiben találok ilyen tulajdonoságot, és onnantól utálom,kerülöm. Akik ismernek, azt mondják nekem van valami mentális gondom, de mi lehet az?
2019. dec. 10. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2019. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok mentális betegség tünete lehet; de még az is lehet, semmi bajod és símán csak igazad van, mert pl. ha hosszú élettapasztalatod van, nagyon jól láthatod, hogy az emberek valójában majdnem mind önzőek, gonoszak, ostobák és hülyék.


És alig van kivétel.

2019. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod van. Én ugyanígy vagyok, van 2 ember az életemben, akikről nem így gondolkodok. De amennyire megismerek valakit, mindig kiderül, hogy emberileg egy nulla. Sajnos ilyen a mai társadalom.
2019. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a mentalitással csak az a baj, hogy közben magadról elhiszed, hogy te bezzeg sokkal jobb vagy és tökéletes. Semmi baj, ha ezeket a magatartásformákat nem tolerálod és kerülöd az ilyet, a kérdés csak az, utána miért nem zárod le? Minek gyűlölködni? Magadat mérgezed vele...
2020. ápr. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó : Ha újra átolvasod a kérdést láthatod, hogy most is magamban keresem a hibát. Ez nem a fő jellemzője az öntelt embereknek. Szóval nem, nem hiszem magam tökéletesnek... Sőt. Mivel kb. mindenkit utálok egyáltalán nem gondolom, hogy ez olyan jó lenne bennem...
2020. máj. 6. 21:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Kerüljem el? Zárjam le? Kollégák, szomszédok, rokonok stb ezek nem épp lezárható kapcsolatok....
2020. máj. 6. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig de. Nem kötelező sem a rokonokkal, sem a szomszédokkal beszélgetni, ha nem szeretnél. A munkatársak más tészta, bár ott is lehet váltani, ha az ember annyira pocsékul érzi magát. Rossz lehet ennyire gyűlölködve élni.
2020. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!