Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vőneki Ádám pszichológus...

Vőneki Ádám pszichológus vélemények?

Figyelt kérdés
Illetve mennyiért dolgozik, kinek mik a tapasztalatai?

2019. dec. 12. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Saját tapasztalatom nincs, de felhívnám a figyelmet néhány dologra. A weboldalán klinikai pszichológusként hirdeti magát. Ilyen titulus nincs. Attól, hogy valaki klinikai- és egészségpszichológia szakirányon szerezte a pszichológusi diplomáját még nem lesz "klinikai" pszichológus. Olyan képesítés van, hogy "klinikai szakpszichológus" amit az egyetemi MA oklevél megszerzése után négy évi tanulással lehet megszerezni. Ez jogosítványokat ad olyan mentális rendellenességek gyógyítására mint pl. a pánik zavar és a különféle fóbiák. Mivel ő nem végezte el a klinikai szakpszichológusi szakképzést, ezeknek kezelésére nem jogosult, bár weboldalán ezek gyógyítását ígéri. Mivel vele kapcsolatban felmerül, hogy szándékosan megtévesztő módon hirdeti magát és túllépi a kompetenciahatárait, azt javasolnám érdemes meggondolni mielőtt valaki hozzá fordul.
2019. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A legjobb pszichológus, akinél valaha jártam. A szakmai felkészültsége, empátiája, odaadása magasan a magyar szakmai színvonal felett van. Előtte 6 pszichológusnál is jártam és egyikük sem tudott meggyógyítani a pánikbetegségemből, ő viszont a 6 alkalom alatt megszüntette a problámát, a tüneteket, és az okokat is, amikkel már 5 éve küzdöttem akkor. Azóta sem volt egy pánikrohamom sem. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pánikkal, vagy más szorongásos betegséggel él, mert ő az egyik legnagyobb szaktekintély ebben a témában (csak egyszer említette, hogy ő Amerika legnevesebb képzőhelyén tanulta a terápiát és a legmodernebb technikákat használja, ami meg is látszott az erredményen.)Nagyon hálás vagyok neki, mert nélküle romokban lenne még most is az életem!
2020. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!