Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter mennyire terhelne...

Pszichiáter mennyire terhelne meg anyagilag?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy a pszichológus aki felírta a pszichiátert depresszív problémák miatt azt mondta hogy durva költségeim lesznek még, ezért jobb lenne beavatni a szüleimet is, amit 100% nem akarnék. (20/l)

Nyári munkából van még pénzem, de azt se tudom hogy készüljek, mennyit vigyek pszichiáterhez ha végül elmegyek.

Meg a pszichológus azt mondta valószínüleg antidepresszáns lesz a megoldás, az kb milyen árban forog egyáltalán?

Gyógyszer árat sehol se nagyon láttam, pszichiátert meg régi kommentek alapján 10-35 ezerben láttam, de azoknak nem tudom mennyire higgyek. Győrbe lenne a dolog ha ez számít akármit is.



2019. dec. 13. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy kell az neked? Ez a néhány sor, amit ide leírtál, a legkevésbé se emlékeztet depressziós emberre. Milyen tüneteid vannak? Szerintem inkább a pszichológust kéne lecserélni.
2019. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na mert te aztán tudod..

Eleinte írtam egy kisregényt a problémáimról, de mondom az a legkevésbé érdekelne titeket, ez az én problémám amivel én kűzdök már évek óta, és rengeteg ilyen emberrel találkoztam mint te, aki úgy van vele hogy: nem is nézel ki depisnek, mindig vidám vagy, megvan mindened amire szükséged van.

Jahh ilyen emberek vannak most egyetemen is körülöttem, csak magatokkal törődtök, a "barátaimnak" már ezerszer kiöntöttem a lelkem, de mindig csak egy kis csend, "ja az szar", és ennyi.

De ha mondom hogy pszichiáterre lenne szükségem mert már olyan szarul vagyok hogy az egyetlen dolog ami életben tart az a macskám, mert tőle kapom egyedül az őszinte szeretetet, akkor azt mondják hogy minek az, beszélhetek velük is ezekről a problémáimról.

Ezért utálom az embereket, egyből ítélkeztek, más érzéseivel nem is foglalkoztok. Érdekelne hogy miért is pont tőletek várok segítséget

2019. dec. 14. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:
A magánorvos drága, alkalmanként 10 ezernél olcsóbbat nem találsz. A gyógyszerek ára elhanyagolható, ha szakorvos írja fel.
2019. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De amúgy nem is értem minek kötöttél bele, röviden leírtam " depresszív problémák", nyilván egy kérdezős oldalon nem a lelkemet öntöm ki azonnal

A pszichológussal meg semmi probléma nincsen hidd el, az egyetlen olyan ember eddig aki tényleg komolyan vette a panaszaimat és odafigyelt rá

Igaz neki ez a feladata, de akkor is

2019. dec. 14. 00:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszke második, még igen a 10 ezer ideális lenne, még 15-ig is elmennék, vagy ha nem olyan sokszor kéne járni max 20.
2019. dec. 14. 00:23
 6/11 anonim ***** válasza:
TB alapon is elmehetsz, nem kerül semmibe, ugyanúgy nem derül ki.
2019. dec. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
SZTK ingyenes, Győr 10-15 vagy több/óra
2019. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tb-re ingyenes a pszichiáter,de ott semmire ne számíts mint gyógyszer felírásra.Nincs idő arra amire kellene, beszélgetésre. Pedig ami sokat segít az a pszichoterápia.Megerősítem, 10 ezer alatt nincs ma már egy ülés.
2019. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha az segít akkor sok pénzt megér. Nekem sajnos semmi nem vált nem vált be eddig
2019. dec. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Most ki fogsz akadni de azt lázom nálad hogy mástól várod a segítséget. Sőt sajnos elvárod! Amit nem fogsz megkapni soha îy egyre dühösebb és szomorúbb leszel. Ez így nem megy. A barátaidnak is van egy élete és rohadtul fárasztó ha valaki folyton csak panaszkodik. Ha egészséges vagy fizikailag akkor annyira nem lehet rossz a helyzet hogy ne tudj változtatni. Nem úgy írom mint akinek semmi baja. Szörnyű traumákon és betegségen mentem keresztül, rengeteg fájdalom igazsagtalanság és csalódás ért és én is éreztem ìgy és jártam pszichológusról pszichológusra és költöttem erre a pénzr meg szedtem a bogyóikat amitől egyre rosszabbul lettem. Én még pánikbeteg is vagyok és egyedül maradtam. De hidd el ha befejezed az öndajnálatot és a panaszkodást és közel engeded az ismerőseidet akkor tőlük is fogsz szeretetet kapni.Ez a vegyetek észre mert szarul vagyok stratégia nem jó semmire!
2019. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!