Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, hogy egy nyugdíja...

Normális az, hogy egy nyugdíjas férfi tv néz~s közben folyamatosan veszekszik a szereplőkkel, és úgy beszél hozzájuk, mint ha hallanák? Minden nap, évek óta?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen. Ez az időskori agyi leépülés kezdeti tüneteihez tartozik.
2019. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális az, hogy az idősebb nők sokasága a Szomszédokból a Kulkát akarta kihívatni ha valami baja volt??!
2019. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én édesapám 73 èves (èn 33 vagyok) nèzi az öreg a meccset, akkor beszél a jàtékosokhoz, és csúnyàn hangosan kàromkodik, nem szólok neki érte semmit mert mègis csak az apàm de zavar, amikor ott vagyok nàla vendègségben akkor is meccset néz ès hangosan káromkodik. Pedig 40 évig céget vezetett több száz embere volt, csak hàt az öregsèg az öregség. Olyat is láttam màr, hogy egy 80 èves bácsi a lakótömbbe ahol lakok elkezd ènekelni hülyeségeket, már nem nagyon tudja mi a helyzet pedig régen iskola igazgató volt. Èn is nagyon félek az öregedéstől, nem szeretnèk meghülyülni.
2019. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából ezt régebben is csinálta. Nem most kezdte.
2019. dec. 15. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyet :D

Az részegen veszekedett a TV-vel.

2019. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ő józanon.
2019. dec. 16. 00:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne feledjük, hogy más generációk is hangosan tévéznek.

Pl. már a gyerekek is hangosan szoktak drukkolni a szereplőknek.

Vagy meg kell nézni, amikor a legtöbb pasas -magából kikelve- ordítva drukkol meccsnézés közben és hangosan üvöltözik a bíróval vagy ordítva biztatja nevén nevezve a focistákat.

Szóval minden generációban vannak ilyen jelenségek, vagy ezért vagy azért.

2019. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan! Utolsó jól leírta.
2023. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!