Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbia és párkapcsola...

Szociális fóbia és párkapcsolat? Társasági élet?

Figyelt kérdés

kérdésem hogy mit tegyek ha a párom haragszik ha nem szeretnék elmenni valahova pl egy társasági programra?

Tudni Illik 10ből 8szor nyafogas nélkül mindenbe beleegyezek. Naponta átjárok a családhoz ok is hozzánk meg mindent együtt töltünk. A szülinapok stb és sosem húzom ki Magam ez alól. Karácsonyt is együtt fogjuk de páromnak 26. van a szülinapja és ő meg a családdal töltött ünnep után a barataihoz is atszeretne menni. De én nem akarok de nem szeretném a konfliktust. Tavaly voltunk ott sőt még Szilveszterre is atmentunk ugyan így karácsonykor de nem ereztem annyira.. Szorongtam. Mostanában már túl Sok a szorongásbol. Valahogy mostanában kedvetlenebb vagyok. KB minden napra jut vmi ami miatt lekell kuzdjem. Pl a közös dolgok meg a menjünk át anyuekhoz mamahoz apuhoz stb stb srb... Hogy kuzdjem le vagy mondjam meg kérek perec h nincs kedvem? És ha megharagszanak?



2019. dec. 21. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A szociális fóbia hipnobehaviorista módszerrel gyógyítható. Érdemes meggondolni.
2019. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!