Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy gyerek még 3-4. osztályos korában is bekakil, vagy visszatartja szándékosan a székletét?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Gyakran előfordul, vagy csak egyszer kétszer fordult elő?

Lehet szegény a suliban nem mert vagy nem akart kimenni.

Ennyi idősen még kis gyerek, az is lehet nem jól határozta meg az időt, meddig bírja. Lehet a tanár nem engedte ki. Lehet szorong valami miatt.. nyugodtan le kell vele ülni beszélni, hogy érezze senki nem bántja érte. Majd elfogja mondani, hogy ez meg az volt oka, ha érzi hogy a szülő a barátja és megérti. Anno mikor én ennyi idős voltam, egyszer bepisiltem órán. Nem mertem az elején kikéredzkedni, aztán mikor már nagyon kellett csak megkérdeztem kimehetek-e, de a tanár nem engedte. Ott kicsorrant már, mert nem bírtam tovább. Örültem volna, ha nem velem veszekszik az anyukám, mert amúgy meg sem kérdezte mi történt csak veszekedett, hogy szégyenbe hoztam. Pedig még kicsi gyerek voltam. Előfordul egyszer, kétszer ennyi idősen sajnos.

2019. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mer, vagy nem akar az iskolában kakilni a wc-n és megpróbálja visszatartani, de nem mindig sikerül. Én is ilyen voltam.
2019. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!