Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálfélelmet hogy lehet...

Halálfélelmet hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni és barmikor bárkivel megtörténhet. Egyszer majdnem sikerült is baleset miatt. Tudom, hogy ez elkerülhetetlen megis rettegek. Attól is, hogy azok mrghalnak akik fontosak nekem. Ti hogy bírjátok ezt. Valahogy minden olyan értelmetlen emiatt. Neha az jut az eszmbe jobb lenne túlesni rajta akkor legalább vége lenne a félelemnek. :(
2019. dec. 22. 16:53
 1/7 anonim válasza:
Hát, mi ebben biztos nem fogunk tudni segíteni, de egy pszchiológus annál inkább.
2019. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenem de hülye vagy te! Csak szólok te is meg fogsz halni ha eddig nem jutott volna el a tudatodig.
2019. dec. 22. 17:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a pszichológus mit csinál tizezer/óráért elárulja mi van a halál után vagy megígéri én leszek az első ember aki nem fog meghalni? Röhej.
2019. dec. 22. 17:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ostoba ember törődik bele mindenbe birkaként szerintem.
2019. dec. 22. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálj a pillanatnak élni, vigyázz az egészségedre, tervezgesd az álmakd vágyaid.

De tudd, mikor vagy rossz úton. Hogyha ez köti le folyton a gondolkodásod, vagy folyton mindent elkerülsz, nem mersz meginni egy sört stb. akkor tényleg érdemes szakemberhez fordulni.

És nem, nem aztmondja h halhatatlan vagy, hanem feltárja a problémákat, azt a nem megszokott félelmet, ami ezek szerint irányít téged. Nem lehet elkerülni, de csak akkor lesz értelmetlen minden, ha folyton erre gondolsz, ha félsz élni emiatt, avval azzá teszed.

Amúgy honnan tudod, hogy Patriknak hívják az elsőt? O.o Nincs is kint neki... Az én nevem is tudod? 😂

2019. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah, így már értem :D. Hát ebben az országban van egy ilyen hülye sztereotìpia, hogy aki pszichológushoz jár az biztos elmebeteg, szerintem ezért. Pedig nincs evvel semmi baj, meg az ilyen nem megszokott problémák tényleg oda tartoznak, egy átlagos ember erre nem tud mit mondani.
2019. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Kedves" Patrik hülyeségeket te írkálsz és nem én. Mellesleg szégyellheted maga, hogy valaki segítseget kér és még karacsonykor sem szorult beléd semmi jóérzés. Köszönöm a masuk valálaszoló tanacsait de a balesetem utan sok pszichológusnál jártam meg a kórhazba is volt kirendelt pszichologus de tényleg csak ártottak és nem használtak. A végén már fizetőset kerestem híres pszichiáter janlásara választottam de felesleges pénzkidobás volt. Olyan eszement marhaságokat mondott, hogy el sem hinnétek. Szóval én ebben nem hiszek yőt kigejezetten dühít ha valaki ezt a vonalat ajanlgatja úgy hogy sosem próbálta vagy véletlenül szerencséje volt és kifogott egyet olyanok közül akik érnek is valamit. Ami sajnis nincs egyikbek sem a homlokára írva így kísérleti nyúlkent lehet csak próbálkozni amihez nekem már se pénzem, se kedvem, se energiám. Remélem érthető volt amit írtam.
2019. dec. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!