Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek melyik az erősebb,...

Szerintetek melyik az erősebb, hatásosabb venynelkuli nyugtató?

Figyelt kérdés

Valeriana Teva,HOVA tabletta, Laif tabletta, vagy a Dr. Kleinschords Wörishofener Nervenpflege?


Sokszor vagyok stresszes, frusztrált állapotban. Van hogy nem birom kezelni a dühöm és olyat mondok vagy teszek amit később megbánok. Sajnos elég türelmetlen ember vagyok és nem tudok ezen javítani sehogy se megy.. Most tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek mi vált be, a "menj pszichologushoz" nemerdekel.. Kerdesre normalis valaszt varok el. Köszönöm.



2019. dec. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én az összes gyógynövény teát kipróbáltam

Meg az összes kapszulát 5-10 szeres mennyiségű adagot is csak a pénzem ment rá

Meg hasmenést sem csinált sem aludni nem segített sem nem gyugtatott sajnos

Ez van most ott tartok hogy altatót

Szedek nappal hogy valamelyest nyugodt legyek és ne szorongjak sok sikert

Boldog karácsonyt

2019. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Magnézium, én más miatt szedtem, napi 4-5 200 mgosat egy időben és egy hét után érezhetően nyugodtabban tudtam kezelni az idióta kollégát, akivel előtte napi 4-5 konfrontációm volt és annyira felbaxtam magam rajta, hogy már bőgtem néha
2019. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Pálinka. Nem viccből írtam.
2019. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Az 1 és vagyok A pálinka ill az alkohol nem megoldás

Sem dolgozni sem vezetni nem lehet vele a gyogyszert legalább nem lehet kimutatni

Könnyen inkább csak gyógyszer mint alkohol

Én 20 éve anti vagyok ha nem szokom le

Már nem élnek bár akkor még nem szorogtam

És depis sem voltam 5 éve szorongok és gondolok az alkohol rá de sosem próbáltam meg egy kortyot sem inkább agyogyszer

Azt kordában lehet tartani és nem tesz tönkre úgy mint az alkohol sztem

Üdv

2019. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyik sem hatott semmit. Semmi különbséget nem éreztem köztük. Sajnos nekem csak a valódi gyógyszerek jöttek be. Azok meg vénykötelesek nyilván.
2020. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!