Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogom bánni hogy nem...

Meg fogom bánni hogy nem lettem öngyilkos?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy meg fogom bánni nagyon hogy nem tettem meg..mikor akartam. Kilátástalannak tűnik az élethelyzetem. Nem nevezném életnek sem, főleg nem az én életemnek EZT. Talán mégiscsak jó volt a megérzésem, lehet hogy ha megtettem volna akkor, most nem kéne át élnem még rosszabb dolgokat. Nem mintha eddig habos életem lett volna. Meg fogom bánni? Vagy mi lesz velem?
2019. dec. 24. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatod meg az életed jó irányba , akkor sajna folytatódni fog a szenvedés . Ez így működik :)
2019. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
# 1, Mi sem egyszerűbb. Még szép hogy változtatok, pontosan tudom hogy mit kell tennem!???? De honnan tudhatnám, nem vagyok sem jövőbelátó, semmilyen emberfeletti képességem nincsen. Jó irány, és mi a legjobb? Nem mintha nem tudnám, de még ha tudom is, nem merek belevágni!
2019. dec. 24. 17:06
 3/14 anonim ***** válasza:

Két lehetöséged van, vagy megbánod idövel, vagy rájössz, hogy szerencséd volt, hogy nem tetted meg.

A jövöbe meg tényleg nem lehet elöre látni, ezért vagy érdekel, mi lesz még, vagy most abbahagyod a várakozást

2019. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
# 3. No ez egy jó felvetés, hogy érdekel-e még. A lényegre tapintottál. Egy részemet legbelül még mindig érdekli a kihívás, hogy mit tudok ebből a helyzetből kihozni, de a másik részemet már nem érdekli végképp semmi. Nehéz eldönteni.
2019. dec. 24. 17:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 50 évig jártam ebben a cipőben, de már igen is tudom, hogy fordul a kocka! Hogy mikor az csak rajtad múlik! Keress privátban, segítek!
2019. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is pont így is érzek.

Hát figyelj, inkább élj tovább szerintem, és ha végképp nem bírod, ez a megoldás mindig ott marad neked. De szinte mindig van esély a változásra.

2019. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy, hogy ennyire lemondtál egyszer az életről? (De hála Istennek, valami mégis megtartott!)

2019. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bànod meg akkor csodàlatos, szuper, ha megbànod, akkor még később is lehetsz az.
2019. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én 21 évesen akartam öngyilkos lenni. Most 25 vagyok és megbántam.
2019. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!