Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline identitászavart...

Borderline identitászavart hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Foggalmam sincs hogyan vessek véget ennek.. Elegem van.. Nemtudom ki vagyok és szenvedek ettől.. Úgy érzem szetszakadok 100 felé. Attól félek, hogy sosem lesz végre 1 "személyiségem".. Úgy értem olyan, ami nem ugrál egyik állapotból a másikba. Folyton máshogy látom magam.. Más embernek, más személyiséggel,más szakmával más érdeklődéssel más stílussal.. És nem bírom ezt elviselni. Sosem lesz vége ennek. Úgy érzem csak az a megoldás, ha véget vetek az életemnek és végre vége lenne ennek a szenvedesnek. Képtelen vagyok bárkit közel engedni magamhoz. Parkapcsolatra képtelen vagyok. Romokban az életem.


Az aki ugyan ezzel küzd, hogy tud együtt élni ezzel és magával? Úgy érzem ebbe belefogok őrűlni.



2019. dec. 25. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Keress fel egy pszichiatert, pszichologust, o sokkal tobbet tud tenni erted mint a gyk népe.
2019. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Addig ne keress senkit, amíg rendbe nem tetted a bélflórádat. Akármilyen hihetetlen, illetve lelombozó is, az embert teljes egészében az a mintegy 2,5 kg-nyi baktérium élteti és irányítja, ami a beleiben lakozik. Ha több tucat baktériumtörzsből valamelyik kipusztul, csúnya dolgok kerülnek elő. A depressziósok bélflórájából pl két törzs, a Dialister és a Coprochoccus hiányzik. Erre jönnek a pszichiáterek és mindenféle ideggyógyszerrel, meg antidepresszánssal kísérleteznek rajtuk.
2019. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Ugyan ebben szenvedek. Ma például 6 különböző szakmát illetve életet képzeltem el magamnak milyen jó lesz. Majd ugyan ott tartok ahol eddig. Tehát sehol. Belekezdtem egy szakmába érettségi után amit be se fejeztem, tehát 2 év kuka. Váltakozik az identitásom napról napra általában. Mind zeneileg, érzelmileg, gondolkodásilag. Kezd elég unalmassá válni és roppant elkeserítő ez az egész. Nincs életcélom, se jövőképem. Csak így elvagyok ideig óráig. Úszok az árral, csak egyszer bele fogok fulladni...

Amiket írtál, olyan mintha én írtam volna. Ha van kedved beszélgetni írj bátran.

22F

2019. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad... Addig amíg jobban nem vagy, ne is ismerkedj, csak tönkreteszed a kiszemelt életét, mint az exem az enyémet...
2019. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!