Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyről szeretnék...

Tündérhegyről szeretnék információt. Valakinek van friss?

Figyelt kérdés

Először is, beutaló szükséges?

Evészavarral küzdő depressziós fiatal felnőtt vagyok, hosszú ideje szenvedek, az életem minden területét tönkreteszi az előbb említett két tény. Egy darabig kaptam segítséget, de körülbelül 8 éve nem foglalkozik velem szakember. Önként vonulnék be Tündérhegyre, mert az életem mostanra menthetetlenül összeomlik.

Munkahelyen ezt hogy közöljem? Ilyenkor ott mi történik?

Bármilyen élmény, tapasztalat sokat segítene.



2019. dec. 26. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem zárták be pár éve?
2019. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a Lipót, amit bezártak.
2019. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beutaló kell háziorvostól vagy pszichiátertől. Munkahelyen: betegszabadságra mész. Kb. 3 hónapig tart, azért arra számíts. Ha van bármilyen kérdésed, kérdezz nyugodtan.
2019. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Beutaló kell, nekem a pszichatrrem irta.


Épp kedden fogok bemenni ... decemberben voltam “felvetelin”. Viszont ott még simán mondhatják neked, hogy nem vállalnak és javasolnak valami mást.

3-4 hónapig tart, péntek 1tol vasárnap este 8ig haza lehet menni, kivéve első hétvége.

Én már nagyon várom, ajánlom a jelentkezést! :)


Kitartást!!!

2020. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!