Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha hirtelen lepörög a...

Néha hirtelen lepörög a szemem előtt egy olyan képsor, hogy én megbántok valakit. Nagyon durván. Ugye másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy lepörög a szemem előtt pár képsor olyan dolgokkal amiket a való életben sose tennék. Megbántok valakit lelkileg, de nagyon durván, megölök valakit..


pl. Kiöntöm a kukába anyám főztjét, miután odaadta nekem. A karácsonyi ajándékot összetöröm.. Az okát sosem tudom, de sokszor "látok" ilyet magam előtt.. És pedig SOHA AZ ÉLETBEN NEM CSINÁLNÉK ILYET!! Nagyon szomorú vagyok egy ilyen "látomás" után. Ezt mi okozhatja? 17/f


2019. dec. 31. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell állni a szerrel. Ennyi az egész.
2019. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem drogozok, nem iszom nem cigizek. Hidd el. Én tudom az igazságot, ami nincs, az nem okozhatja.
2019. dec. 31. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezesetben, keress fel egy pszihiátert.
2019. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szükséges psichiáter, mert semmit nem befolyásol, csak szomorú vagyok. Átpörög előttem fél másodpercig, hogy a földhözvágom az új telefonomat és anyám sír. és azután én is nagyon szomorú leszek. Hiába van meg a tudat, hogy az életbe nem tennék ilyet, nem is tettem, akkor is.
2019. dec. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!