Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki? 30-on túl vagyok és...

Valaki? 30-on túl vagyok és nem tudom mit kezdjek magammal, nem tudok dönteni mit tanuljak vagy dolgozzak.

Figyelt kérdés
Túl sok minden érdekel már komolyan az agyam eldobnám legszivesebben. És nem tudok választani attól félek, hogy ha újra tanulok valamit nem lesz elég és újra akarok majd megint valamit tanulni. Már van több végzettségem. Ha valaki volt ilyen helyzetben, túljutott ezen? Hogy találjam meg azt ami tényleg jó lenne nekem? Mi a pic...van velem?
2020. jan. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Én is voltam ilyen helyzetben. Mindenfélét tanultam, de még mindig nem értettem az életet. Elmentem egy nagyon megbízható asztrológushoz, hogy segítsen magamat jobban megismerni és megérteni és sikerült. Most már a helyemen vagyok.
2020. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:

Szeva.

En 16 eve ismerek egy megbizhato asztrologust. Ha erdekel megadom az elerhetoseget.

2020. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30 év felett illene dolgozni. Vagy netán még a szüleid tartanak el?
2020. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!