Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ne adjam fel mindig?...

Hogy ne adjam fel mindig? Hogy ne legyek lusta tenni a boldogabb jövőmért?

Figyelt kérdés

A legtöbb probléma megoldása magában az emberben van. Anyagi szinten ház autó vagy spórolással vagy jobban fizető munkával vagy mellékes után járással ... érthető el.

Társkeresés terén szebb egészségesebb test. Szórakoztató önbizalomtól duzzadó beszéd.

Baráti kapcsolatok olyat tenni amiért felnéznek rám.

Szerintem tudom miben és merre kellene fejlődnöm de pár napig tart a lendület aztán újra mélypont. Tv zabálás döglés...Vannak céljaim de nem bírok tenni értük!



2020. jan. 2. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak akaraterő kérdése, amennyiben nem vagy depressziós pl. Ha nem vagy, akkor csak simán egy lusta disznó vagy.


Majd ha 10 év múlva sehol sem tartasz, talán észbe kapsz. Ha van eszed, most teszel érte. Bocsánat ha nyers vagyok, de ilyenkor már csak ez segít.

2020. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!