Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline és a benzondiazepin...

Borderline és a benzondiazepin függőség?

Figyelt kérdés
2017 óta rivotrilon élek és nem kis mennyiségben fogyasztottam. Eddig 4-szer próbáltak pszichoterápiás intézményben le szoktatni róla de mindig vissza szoktam. Most frontinhoz jutottam hozzá de az is el fogyott igen igen hamar. Már mielőtt el fogyott volna esténként gyógyszerekről álmodtam. Most pedig, hogy ténylegesen el fogyott nem alszok maximum 1 órát esténként. Hányok vagy ökledezek este és napközben is. Remegés fog el, főleg végtagban. Már erős fájdalom csillapítót szedek hogy esténként bódítson valami. Így lagalabb az álmosság érzet meg van lefekvéskor. Nem tudom mit tehetnék. Nem szeretnék így élni mert még csak 23 éves vagyok. Egyedül nem tudok le szokni, de intézetbe se szeretnék többet menni. Mi a teendő ilyenkor? Volt más is ilyen helyzetben? Azt érzem hogy gyógyszer nélkül nem tudok élni, de ilyenkor meg mindig szenvedek az elvonási tünetektől.

2020. jan. 3. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szintén borderline és rivotril függő vagyok. 1 hét alatt simán 'megeszek' 28-30 mg 2-es rivót. Próbáltam én is lejönni róla, de kb lehetetlennek látom. Voltam én is -elvonón- ami kb egy vicc! Antipszichotikummal akartak tömni, amiről akkor jöttem le kb 8 hónapja. Ahová megyek elvileg segítségért, ott falakba ütközök. Az orvosok meg vonogatják a vállukat... Szánalom ez az ország!
2020. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ide érdemes elmenni pàr hònapra:

Intahàza - Kemenesaljai Egyesített Kòrhàz.

2020. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tartaruga válasza:

Nekem kórházban sikerült.7 Hét. Nyíregyháza Debrecen


Összesen 7 hét alatt.

2020. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!