Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen rosszul leszek...

Teljesen rosszul leszek mielőtt találkozok a barátnőimmel. Pedig nagyon szeretem oket. Mi bajom lehet (az biztos hogy valami mentalis)?

Figyelt kérdés
2hete kezdődött. elhivtak hogy menjunk Pestre. tok vartam ki is gondoltam miket veszek. erre mielott mentunk volna ugy rázott a hideg minden bajom volt h az hihetetlen. egesz nap rosszul voltam veluk. azt hittem hogy beteg vagyok/leszek ,de nem. kovetkezo alkalommal megint ugyanez csak osztalykirandulas elott. le is mondtam. nagyon aggodok miert lettem hirtelen ilyen. jo baratok es megis teljesen kivagyok találkák elott . valami otlet?

2020. jan. 3. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondoltam, hogy akár az ismeretlen helytől is félhetsz valamiért.


A saját környezetedben jól érzed magad, ha találkozol a barátnőiddel? Például ha elhívod őket hozzátok, és a szobádban vagytok.

2020. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazábol rengetegszer voltam veluk itt ott amott, pl Bécsben is voltunk már es semmi. A pesti ut miatt lettem ilyen. Es lehet h mivel akkor rosszul voltam beidegzodott h maskor is roszul leszek szoval lehet igazad van. Lehet feltem Pesttől es ez inditotta be nem tudom.
2020. jan. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!