Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így bevallálhatok vele egy...

Így bevallálhatok vele egy kisbabát?

Figyelt kérdés
Páromnak deperszonalizációja ill. derealizaciója van. Van hogy visszatér neki van amikor jól van. Nem tudom hogy így belevagjun-e a baba tervbe. Félek hogyha kisbaba mellett újra rosszul érzi majd magát szorong, és ezeket érzi, akkor milyen lesz egy kisbabával az élet. Vlki akinek van ilyennel kapcsolatban tapasztalata? Vagy aki maga is dp dr-t tapasztalt magán, hogyan éli meg a mindennapokat?
2020. jan. 4. 20:18
 1/3 anonim válasza:
Nekem van ez a betegségem. Rossz kedvem van mindig. Párodnak nem?
2020. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát amikor érzi akkor ő is rossz kedvű. Jobban volt, már az antidepresszánst is elhagyta. De megint furának lát maga körül mindent. Nagyon sajnálom, szeretnék segíteni neki, de nem tudok. Szeretnék vele családot is, de így nem tudom mégis hogyan:( Kisbabával ott leszek ő pedig depressziós hónapokig, és idegennek fogja látni a saját babánkat? Nem tudom mit tegyek. Pedig előtte tervbe volt már a baba is
2020. jan. 4. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a betegség az agyi kémiai változások miatt van. Ha egy ideje nem szedi a gyógyszert és nem állt vissza, akkor én a helyébe újra kezdeném a gyógyszert. Nem szenvedni születtünk.
2020. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!