Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálnak ilyet az emberek?

Miért csinálnak ilyet az emberek?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani az ember rohadt boldog, ha van pénze meg olyan aki szereti és mégis van aki ezek ellenére is öngyilkos lett pl Chester Bennington és Avicii. Nekik volt szerető családjuk, sok pénzük és mégis saját kezükkel vetették véget az életüknek.

2020. jan. 4. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A pénz és a hírnév önmagában semmi. Nem ismerhetted az igazi arcukat. Amit látsz a médiában az csak egy kirakat.
2020. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Chester egy más eset. Neki tényleg voltak lelki problémái. Ha megnézed a dalai szövegeit, azok sem valami vidámak. "'Cause I'm only a crack in this castle of glass" vagy "I've become so numb, I can't feel you there" vagy "These wounds, they will not heal". Ráadásul elég rossz multja volt, már fiatalon drogozott. Egyébként depressziós is volt. Egy idősebb barátja évekig molesztálta, a szülei elváltak. Sőt, Chris Cornellnek nagyon közeli barátja volt, így az ő májusi öngyilkossága is mély nyomot hagyott benne. Chesternek eléggé nehéz élete volt, de én tisztelem azért, ameddig bírta... egy elképesztő személyiség, már maga az ember lenyűgöz.

A többi gazdag híresség pont szerintem hogy a hírnévbe őrűl bele.

2020. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értelmezni sme tudom a kérdést, most csak mert valakinekv an pénze, a külvilág elismeri esetleg még van is aki szereti azért lehetne úgymond démonai, szoronghat nyomaszthatják dolgok. Sőt amúgy ez még rosszabb, mert például ahogy te is felteszed ezt a kérdés, társadalmi szinte van eg yiylen gondolkodás, hogy akinek relative jól megy a sora annak még joga sincs szomorúnak lenni, az nem lehet depresziós, mert fene a jó dolgát...ez szörnyű. Mindenkinek lehet szorongása félelme, problémája függetlenül attól hány barátja vagy mennyi pénze vna,a z hogy egyeseknek az a legnagyobb baja, hogy nincs pénze még nem azt jelenti, hogy akinek van az autómatikusan boldog.


Ahogy írtam még plusz nyomás is hogy bármi bajod van kb el is küldenek a francba hogy hogy képzeled...szép lassna már magadtól is elvárod, haragszol magadra hogy dehát mér nem tudok boldog lenni? ez csak tovább mélyíthet egy már emglévő problémát, hogy az egész külvilág azt igazolja hogy boldognak kéne lenned.

Gyeremteg butaság azt gondolni, hogy egy kívülről sikeres és szerett ember maradéktalanul boldog.

2020. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem értékelik az életet.
2020. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!