Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a nyugtató enyhíti az...

Ha a nyugtató enyhíti az alkohol elvonási tüneteit ugyanez fordítva is működik?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol hogy alkoholizmus elvonására használnak nyugtatókat mert állítólag ugyanott hatnak. De ez akkor is így van ha pl valaki súlyos Xanax függő, épp nincs gyógyszere és megiszik mondjuk pár doboz sört helyette?

2020. jan. 5. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ilyet csak ellenőrzött körülmények között lehet csinálni!
2020. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, működik, de nem érdemes kísérletezni, mert a nyugtató függőből könnyen alkoholista lesz.
2020. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát ez azért nem egészen így van!

Folyamatosan matt részegnek kell lenni ahhoz, hogy átvészeld az elvonási szakaszt. Lehet akkor se tudsz elaludni, csak jobb valamivel. Én próbáltam, nem jött be, két hét zárt osztályon hoztak le a benzókról. Bár lehet a Tramadol is közrejátszott abban, hogy ilyen elképesztően durva elvonás tört rám, nem tudom.

2020. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!