Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeged pszichoterápiás osztály...

Szeged pszichoterápiás osztály 2-es kórház?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok pszichoterapeutához jarok egy jo ideje sajnos nem javul az allapotom. ( depresszio, szorongás, panikbetegség)

A terapeutam javaslatara fekerestem az osztalyt irtak gyogyszert.. elkezdtem szedni.. kb ket hete azon kivul h rosszabb a kozerzetem meg hol megy a hasam hol szekrekedesem van nem erzek semmi vlatozas, sajnos pozitivat semmit sem.


Nos ez nem zart osztaly lenne ilyen napirend szeruen vannak a dolgok ott beosztva tan tobb fos szobakban kellene lenni aludni gyogyszerosztas mozgas esgeni terapia meg csoportos valami ilyeneket

Mondtak h lenne..

Holnap van a vegso hatarido h megmondhatom h vallalom e vagy nem. Igazabol tenyleg nem tudom eldonteni halal felelmem

Van az egesz osztalytol irtozok tole rettegek h ott bantananak a tobbiek felnek h begyogyzereznek megalaznak lopnak tolem stb

Ugyanakkor meg lehet h talan segitenenek nem

Tudom


Foylamatosan rosszul vagyok fizikailag szedules fejfajas gyengeseg hasfajas ilyen olyan tunetek szexualis masfel eve jarok orvosokhoz eredmenytelnul... pszichesen van azt mondjak


Meleg vagyok amiota itthon elmondtam borult minden.. nem tudok ezen tullepni

Sehogysem rettegek h ott ezt el kene mondjam netalantan emiatt

Bantanank ott is sajnos sok

Bantast kaptam eddigi iskolaimban is a tobbiektol a Csaladommal meg rendkivul megromlott a viszonyom ezota...


Keptelen vagyok dontest hozni sajnos 😓

Kerem aki tud okosat mondani, barmi javaslatot tanacsot ne tartsa magaba!

Koszonom!!



2020. jan. 5. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon ismerem a pszichoterápiás osztályt, igaz nem fekszem bent, hanem az ott dolgozó pszichiáter fogad általában hetente egyszer.


Amikor itt vagyok, mindenki barátságosnak tűnik, kedvesek egymással a betegek, aranyosak. Nem azok a veszélyes formák - durva dolgok inkább a pszichiátria zárt osztályán fordulhatnak elő, leginkább azok között, akiket akaratuk ellenére kénytelenek bevinni. (Ez akkor lehet, ha ön- vagy közveszélyes, esetleg mindkettő valaki.)


Ha azt javasolná az orvosom, én simán be mernék feküdni.

2020. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit leirtal,mindentol felsz. En megkerdeznem,h korhazon kivul lenne e lehetoseg valahova valakihez hetente jarbi terapiara....?! Ea akkor nem kellene befekudni. Figyelj. Az osztalyon is kb ugyanazt csinalnak csak lehet naponta lenne terapia es mellette szedned a gyogyszereid.... en attol felnek leginkabb h ha kikerulok lehet visszaesnek a rosszabb allapotba. Igy inkab jarnek terapiara amiket ide kiirtal elmondanam a terapeutanak es gyogyszer. Remelem hamarosan jibban leszel.

Az otthoniak miatt is vgy szarul. Meg h felsz h mindenki elitel h meleg vgy. Nagyon fontos lenne tudatositani magafba h ez a TE eleted....!!!! Ne ugy eld ahogy ok elvarjak. Ahogy a tarsadalom elvarja. Attol te meg ugyanolya ember vagy. A melegseg nem betegseg.... ne foglalkozz az otthoniakkal. Tudom nehez. De probald kizarni oket es a jo dolgokat erositsd magadba.

2020. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!