Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos hanyinger, mi a...

Folyamatos hanyinger, mi a teendo?

Figyelt kérdés
november kozepe ota folyamatosan hanyingerem van. 3 hetet hianyoztam sulibol, rengeteget stresszeltem,ez csak fokozta a hanyingert. most mar ki sem tudok menni egy baratommal anelkul hogy ne legyek rosszul. ha nincs semmi tervem akkor jol vagyok, de ahogy mar megbeszelem valakivel hogy kimegyek, rafeszulok, ezt hasmenes, allando vizelesi inger koveti..nyar ota jarom az orvosokat(egy darabig elmult) de senki nem tudja hogy mi bajom, de en ugy hiszem hogy stressz alapon van ez. valaki tudna hogy mit csinaljak? en nem akarok izgulni, szorongani, sot, ki szeretnék menni, barataimmal lenni de ahogy eljon a nap egybol rosszul leszek,es nem tudom kontrolalni.
2020. jan. 6. 00:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!