Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma az engem kezelő neurológus...

Ma az engem kezelő neurológus doktor úr azt mondta nekem, hogy amennyire megismert engem és látja a mozgásomat és ahogy írok szerinte tovább már nem fog romlani az állapotom, hihetek neki?

Figyelt kérdés
A betegségem amiben szenvedek Pank a neve,ami a Pank 2 génben lévő meghibásodás miatt alakul ki és eddig úgy tudtam,hogy emiatt a betegség miatt biztosan tolószékbe fogok kerülni.

#betegség #PANK2 #idegrendszeri sérülés
2020. jan. 6. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Mivel összesen kb. 10 beteg van az országban, olyan nagy tapasztalata senkinek sincs ezzel a betegséggel kapcsolatban. Ilyen ritka betegség esetében szerintem nagyon nehéz bármit is megjósolni.


A betegség neve egyébként nem Pank, hanem PKAN (Pantothenate kinase-associated neurodegeneration) és tényleg a Pank2 gén a hibás.

[link]

2020. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:
72%
Kerdezz meg masik ehhez erto orvost is es ne tolunk vard a valaszt.
2020. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!