Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől hánytam tegnap este?

Mitől hánytam tegnap este?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt 10-re mentem vizsgázni az egyetemre, ami meglett, ma tudtam meg az eredményt. Utána még mentem elég sok helyre, utazási irodákba meg vásárolni. Nem aludtam semmit, ezzel még nem is lenne gond, sokszor csináltam már ilyet, de most kicsit sok volt nekem ez a nap. Hazafelé tankoltam és amikor elindultam a benzinkútról, akkor jöttem rá hogy ez nem a szokásos fáradtság. Már úgy vezettem hazafelé hogy nem voltam valami jól és abban a másodpercben ahogy hazaértem és bejártam az udvarunkba, azt hittem hogy odahányok az autómba, még az ajtót sincs időm kinyitni. Nem tudtam kipakolni sem, mindjárt felmentem a szobámba, utána mégegyszer majdnem hánytam, de akkor sem jött semmi. Nagyon sokat szenvedtem, végül kétszer is hánytam és tudom hogy furcsán hangzik, de jó érzés volt hogy végre kijött aminek ki kellett és utána sokkal jobb lett, mert előtte elviselhetetlen volt. Azóta aludtam sokat, kipihentem magam végre és most már teljesen jól vagyok. Már nagyon régen hánytam és most fogalmam sincs mitől lehetett, amikor nem is idegeskedtem semmin és máskor jól szoktam bírni az ilyen sok helyre mászkálást.


22/L



2020. jan. 7. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Sok helyen jártál sok emberrel találkozhattál bárkitől el tudtál kapni egy vírust. Ezek amúgy gyorsan fertőznek ha jól tudom fél/egy nap is elég és minden baja az embernek, de gyorsan el is múlik. Gondolom ki vagy merülve az egyetem miatt az is rásegíthetett. Vagy akár terhesség? Ezt már csak te tudhatod. Amúgy gyümölcs, zöldség, vitaminok és sok folyadék. Illetve a kézmosás. Ezekkel meg tudod előzni.
2020. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Terhesség kizárva. Mindig kezet mosok, főleg evés előtt, nem tudnék úgy megenni semmit hogy előtte nem mosok kezet. Folyadékot is iszom sokat, az Aldiban vettem egy multivitaminos üdítőt amit meg is ittam az autóban, az jött vissza.
2020. jan. 8. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha az összeset megittad egyszerre, akkor lehet még akár az is hogy a szervezeted nem bírt ekkora mennyiséget ilyen gyorsan feldolgozni, ezért visszalökte a fölösleget, amit már nem bírt.

Egyébként tényleg összeszedhettél bárhol ilyesmit, ha sok helyen jártál.

2020. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
*sőt, nem is feltétlen tegnap, lehet,hogy már 1-2 napja lappangott benned.
2020. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Bármitől lehetett. Kezdődik a betegséges időszak úgy is, de lehet az üdítőtől illetve a fáradtság is rápakolhatott egy adaggal. Figyelj pár napig hogy csak olyat egyél ami nem terheli meg a gyomrod. Ha nincs más bajod akkor semmi gáz. Vírusos hányás az olyan egész éjszakás kaland szokott lenni sokszor.
2020. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem az összeset, de elég sokat ittam belőle. Korábban nem mentem sehova, itthon tanultam a vizsgámra.
2020. jan. 8. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!