Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan menjek vissza a pszichi...

Hogyan menjek vissza a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapig szedtem gyógyszert, aztán úgy éreztem, hogy okés vagyok, mert közbe beszélgettem pszichológussal is, és tényleg jól voltam, szóval elköszöntem tőlük.

Mióta letettem a gyógyszert eltelt egy év, viszont azt érzem hogy visszatértek a depressziós, szorongásos tüneteim.

Nem akarok visszamenni, mert nagyon gáznak érzem, meg valamilyen szinten beismerném, hogy elbuktam. Ugyanakkor úgy érzem hogy megint szükségem lenne nyugtatóra.



2020. jan. 8. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan visszaesnek, nyugodtan visszamehetsz.
2020. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy diagnosztizált pszichiátriai betegséged és gyógyszerre van szükséged, akkor szerintem azt a háziorvosod is fel tudja írni. Első körben vele beszélnék, mit tanácsol.
2020. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Nyugodtan menj vissza! Nem az a ciki, hogy megint rosszabbul vagy, hanem hogy saját fejed után elhagytad a gyógyszert.
2020. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
először a pszichológusommal, majd a pszichiáteremmel is megbeszéltem, hogyan rakjam le a gyógyszert. nem csak fogtam magam és nem szedtem tovább
2020. jan. 8. 22:25
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Értem. A háziorvos nagyon sok gyógyszert nem írhat fel. A pszichiátriai készítmények nagy része ilyen. A pszichiátereddel lenne jobb beszélni szerintem. Telefonon kérjél időpontot tőle és akkor menj hozzá, amikorra hív.
2020. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Sokan vannak így vele. Nem elbuktál, csak visszatért. Ha a derekad fájt volna tavaly és egy év szünet után ismét megfájdulna mit tennél? Tégy ugyanígy a visszatért szorongással is. Természetesen kérj időpontot és menj el dokihoz.
2020. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És ha ciki, akkor mi van?

Szenvedsz, hogy nehogy fél percig valamit gondoljanak rólad?

Tovább úgy sem agyal ezen az orvos.


Menj vissza a pszichológushoz. Mondd, hogy abbahagytam a szedést, azonban nem érzed magad jól.


Ennyi.

Bátorság! Menj el

2020. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!