Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ! Szerintetek pszihológust...

! Szerintetek pszihológust fel kellene keresnem vagy egy “normailis”? 16/L

Figyelt kérdés
Sokszor sírok csak úgy random és nembirom abbahagynmi de semmi kulonosebb oka nincsen. Egyszer kicsannaoan jo kedvem vam egyszer pedig legszivesebben meghalnek. NEM nincsennek ongyilkos gondolataim
2020. jan. 8. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennek nincs különösebb oka, akkor nem normális az ilyen hangulat ingadozás. Érdemes elmenned!
2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
ez természetes kamaszodsz ennyi. ebben a korban ez megy.
2020. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy keress fel egy pszichológust.


A te korodban mondható normálisnak ez a fajta hangulatingadozás, de téged látható módon zavar.


Ráadásul - nem akarlak megijeszteni - engem 22 évesen diagnosztizáltak a borderline személyiségzavarral, úgy, hogy 13 éves korom óta mutatom a tüneteket. Csak tizenéves koromban még én is azt hittem, hogy a tinikor végeztével ezt is kinövöm - hát nem így lett.

2020. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!