Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stockholm-szindrómám van?

Stockholm-szindrómám van?

Figyelt kérdés
Lerobbant az autóm egy kietlen helyen, odajött egy ijesztő pasas és elkezdett velem beszélgetni, de nagyon féltem tőle, nem tudom miért. Az volt az érzésem valami rosszat akar. 1 óra múlva jött meg az autómentő, ezalatt beszelt hozzám a kocsit nem mertem otthagyni. Nem mertem a pasast eLküldeni. Az elején mereven bámult, elkaptam a tekintetem. Ott kezdtem el félni. Mikor megjött az autómentő elment, azóta csak rá gondolok, mintha szerelmes lennék és megtetszett volna, de ismerős szerint ez Stockholm- szindróma mert rámerőltette magát.

2020. jan. 8. 23:47
 1/4 A kérdező kommentje:
A vége felé utalásokat tett, hogy tetszem neki, és megadta a számát. Ezt elfelejtettem írni.
2020. jan. 8. 23:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az függőségi viszonyt feltételez, az ismerős félre diagnosztizált. Kietlen helyen mindenki elgondolkodna, hogy egy egyedülálló férfi vajon segíteni akar -e; ha szimpatikus volt, akkor hívd fel, és köszönd meg a kedvességét.
2020. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Stockholm szindrómának, na ez nem az :) Ha elrabolt volna és te elkezdesz együtt érezni vele, miért tette és a végén már az ő pártján vagy, akkor az lenne.
2020. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utálom ha valaki segitséget nyújt és félnek tőle , sz@ros világ lett . máskor meg stoppal jártunk Baxxátok meg . Vannak még normális emberek , hidd el kérdező. ja és nincs neked stockprütty szindrómád max szimpi volt az emberke csak becsináltál a félelemtől, :D
2020. jan. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!