Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha én érzem, hogy depressziós...

Ha én érzem, hogy depressziós vagyok, akkor a pszichológus miért mondja azt, hogy nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Klinikai szakpszichológus, mindenféle végzettsége van és tényleg jó híre van a régióban.
2020. jan. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert a hétköznapi levertség, depresszió nem azonos a klinikai kísérleteken alapuló, betegségnek nyilvánítható állapottal.
2020. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért van jó nagy különbség egy depressziós ember és egy átmenetileg lehangolt ember között.
2020. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 éve tart a terápia, 3 éve tart ez az állapot. Ez átmeneti lehangoltság lenne?
2020. jan. 9. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Aki 3 év alatt nem tudott rajtad segíteni nem jó szakember.
2020. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gublug ***** válasza:
75%

4-es: Nem a tanaron mulik h a diak megtanulja e. A diak donti el h megtanulja e amit tanitanak.


Az orvos lehet jo, de ha a paciens nem mukodik egyutt akkor fejre is allhat.

Jelen pillanatban nem tudjuk h a kerdezo egyutt mukodik e, s ha egyuttmukodik akkor milyen minosegben, illetve h hazudik e vagy sem.

2020. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
4es nem autószerelő, nem szerel meg téged időre egy szakember sem, ha te nem keresed és találod magadban azokat a pontokat amik előrevisznek
2020. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mondja azt, mert valószínűleg nem vagy depressziós. A depressziónak nagyon egyértelmű tünetei vannak. Csak látja, hogy fenn állnak e nálad ezek vagy sem. Rengeteg pszichés rendellenesség, betegség van, amitől rosszul érezhet magát az ember. Rosszul vagyok, depressziós vagyok, könnyen rámondja az ember, de ez nem feltétlenül depresszió. Ha három éve jársz hozzá, és nem depresszióra kezel, mivel nem vagy az, akkor mégis mit mond, mi a te bajod? Vagy csak jó veled dumcsizni? Vagy nem jött még rá? Érdekes amúgy...
2020. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy az élethelyzetemből adódik a probléma, ami valóban okozhat depresszióhoz hasonló tüneteket, de ettől függetlenül ezt nem gyógyszerrel kell kezelni, hanem az életem megváltoztatásával. Csak nem teljesen tudom, hogy min kellene változtatni valójában.
2020. jan. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!