Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok szabadulni az...

Miért nem tudok szabadulni az öngyilkossági kísérletem gondolatától?

Figyelt kérdés

4 éve volt, meg bántam már nagyon. Nem akarom mégegyszer megtenni, és elég gáz dolognak érzem hogy ezt tettem magammal, és telljesen elítélem az eféle cselekedetet, de valamilyen szinten megértem hogy az ember eljut erre a pontra.

92 darab Betaloc tablettát vettem be, majd anyám berohant velem a sürgősségire, és kimosták a gyomrom.

Az eset azért történt mert életem első nagy szerelmével kavartam, többet akartam ennél, de ő nem. De ezt nem mondta el nekem, csak éreztem, aztán amikor a haverjaimmal és bele leültünk iszogatni, akkor telljes érdektelenséget mutatott felém, mintha nem is ismert volna.

Elvonultam az akkori legjobb barátomnak, szinte bőgtem a vállán, majd hazamentem. Nagyjából egy üveggel + egy kicsitvel a másikból vettem be.



2020. jan. 10. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
*19/f
2020. jan. 10. 21:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem lehet elfelejteni, nekem kb. 3 éve volt és rendszeresen eszembe jut. Rossz érzés, próbálom ilyenkor elterelni a figyelmem, de nem mindig sikerül.
2020. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van rengeteg dolog, ami bár évekkel ezelőtt történt, de mind a mai napig hihetetlenül szégyellem. Gázul viselkedtem gyerekként, röviden. Fontos, hogy túl lépj rajta valahogy, mert állandóan ez fogja megkeseríteni az életed. Nekem is évekig rótták fel, hogy milyen "rossz" gyerek voltam. Aztán "felnőttem", és idővel beletörődtem, hogy voltam ilyen is. Az, hogy öngyilkossági kísérleted volt, azt valószínűleg végső elkeseredettségedben csináltad és nem azért, mert valami színpadiasat akartál művelni másoknak. Én gyerekként az utóbbi miatt voltam olyan, amilyen. És ez gáz. Ilyen oldalról is nézhetjük ezt, nem? Vedd úgy, hogy egy rossz döntést hoztál, amin nem változtathatsz most már. És talán jobb is így, mert tanultál belőle. Idővel figyeld meg, hogy túl lépsz rajta, addig is, ne hagyd, hogy megkeserítse az életed ez a szörnyűség.
2020. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pàrkapcsolat miatt ilyet művelni azért szerintem nem normális. Nem volt még valami más is a háttèrben? Èn az első szerelmem utàn sìrtam három napig utána lenyugodtam és elfelejtettem az egészet. Senki miatt nem ölném meg magam. Max ha nagy rákos lennék és alapból 100% meghalok mert már 28 áttét van és nem akarok több fájdalmat, de előtte még csinálnék egy bakancslistát és végigcsinálnám. 22/F sok szerencsét
2020. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!