Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr Urbán Éva miskolci pszichol...

Dr Urbán Éva miskolci pszichológussal milyen tapasztalatok vannak? Jó szakember?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam nála eddig, engem is érdekelni. Azóta neked van tapasztalat?
2020. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én voltam akkor, de nagyon megbántam. Iszonyat arrogáns, beképzelt nő, a második alkalommal mondtam neki, hogy felejtsük el egymást és adja vissza a pénzem. A pszichológus, akihez utána mentem, mondta, hogy ez szakmai körökben köztudott róla és ők is próbálják kerülni... Úgyhogy ne hozzá menj szerintem
2020. aug. 28. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
És visszaadta? Előre kérte, vagy mit kellett visszaadni?
2020. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első alkalom árát kértem vissza a második alkalommal, visszaadta egy kis huzavona után. Ja és meg is fenyegetett hogy feljelent ha bármi negatívat mondok vagy írok róla publikusan :)
2020. aug. 31. 14:13
 5/6 anonim válasza:
A pszichológusnőhöz járok.Nekem sokat segített, felkészült, jó szakember.
2021. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%

Jártam a pszichológus nőhöz, több mint 1 évig. Valóban nem az a dédelgető típus, azonban ahhoz hogy hatása legyen szerintem pont hogy nem a dédelgetés kell. Nagyon sokmindenre ráeszméltem általa és ami a legjobb úgy, hogy nem Ő mondta meg a válaszokat, hanem segített a segítő kérdéseivel - amik néha tényleg akár arrogánsnak is nevezhetőek - abban hogy magam találjam meg a saját válaszaimat. Maximálisan éreztem a teljes elfogadását és a segítőkészségét. (Talán mert én magam is meglehetősen elfogadó vagyok) De az is igaz, hogy volt alkalom, amikor sírtam... Azonban nem miatta... hanem a saját önbántásom miatt voltak ezek a sírások. Nála/vele tanultam meg elfogadni magamat úgy ahogy vagyok. Örök hálám neki.

Természetesen nem mindenkinek jön be a stílusa vagy a személyisége, mivel nem vagyunk egyformák... az, akinek nem volt jó vele, az valószínűleg más karakter és nem tudtak egy hullámhosszra kerülni... ez ennyi. Van ilyen az élet más területén is. Nem mindenki kompatibilis mindenkivel. De az nem jelenti azt, hogy Ő egy rossz és arrogáns pszichológus... Én állítom, hogy Ő egy nagyon jó pszichológus. Nekem nagyon jól és hasznosan segített.

2022. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!