Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek jogos visszakérni...

Szerintetek jogos visszakérni a pénzünket az első alkalom után egy pszichológusnál, ha elégedetlen voltam és nyilvánvaló, hogy nem folytatom vele a tanácsadást?

Figyelt kérdés
Igazából már az ülés alatt éreztem, hogy nem fog működni a dolog, a nő végig leszólogatott másokat (pszichiátert, másik pszichológust), arrogáns és erőszakos volt a véleményével, illetve konkrétan 20 perc után “ítéletet” hozott, hogy mire van szükségem (anélkül, hogy egyáltalán rendesen megismert volna), ezek után még azt is mondta, hogy “vakon ágálok” a megoldása ellen (ami baromság, mert pont hogy minden túlgondolkozok, csak próbáltam volna rávilágítani, hogy elhamarkodott és megalapozatlan a javaslata...) Mindezt 15 ezer Ft-ért + nyilván az én időm is ráment amit értelmes dologgal is tölthettem volna... Hülye voltam akkor, hogy egyáltalán kifizettem, csak nem akartam balhézni amíg nem gondolom át, hogy igazam van e. Utólag meg nem tudom mit lehet már tenni, esetleg elmenjek a második alkalomra (amit akkor megbeszéltünk még) és tisztázzam vele, hogy miért nem jövök hozza többet és kérjem vissza a pénzt (nem hiszem hogy visszaadná ahogy láttam a stílusát, talán még a második ülést is ki akarná fizettetni...), vagy telefonon rendezzem? Vagy ne foglalkozzak vele és egyszerűen csak ne menjek el (hogy bukjon egy jó kis 10-est ő is...) Szerintetek?
2020. jan. 11. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelmet keresd fel, hátha!


Legtöbb pszichológus, pszichiáter az ennyire gáz, tök könnyű pénzszerzési módszer, hanem az egyik legkönnyebb.


Olyanok mint a kuruzslók, csak ha ártanak nehezebb bizonyítani.

2020. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy pelda, de más teruletrol: egy noi ismerosom visszer mutetet csinaltatott, es halabol bizonyos osszeggel jutalmazta meg a sebeszt. Egy hetire, mikor latta, hogy a doki nem valami preciz munkat vegzett, berontott a rendelojebe, es nagyhangon letolta a sebeszt, hogy ilyen alavalo munkaert volt pofaja meg halapezt elfoadni. Es kedy vissza az osszeget. A dokit ez annyira meglepte, hogy a szaja is tatva maradt, es a penzt vissza adta.

Tehat van eselyed visszakapni.

2020. jan. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom utólag hogy lehetne pénzt visszakapni ilyen esetben,szerintem sehogy,vagy ha igen,akkor macerás lenne,nekik is van gondolom valami felsőbb szervük,ahol tudsz panaszt tenni. Én nem fizettem volna ki amúgy már ott. Mondd le a következő időpontot és ne jelentkezz nála többet,ha nem tetszik.
2020. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: elmentem és elmondtam neki a vélemény, természetesen fellengzősködni kezdett, hogy neki x év tapasztalata van én meg nem is vagyok pszichológus stb.. aztán kivertem a balhét :D visszaadta a pénzt és távoztam :)
2020. jan. 22. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!