Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxtól normális, hogy...

Xanaxtól normális, hogy feledékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Xanax 0.25 mg szedek, tudom, kevés adag, de totál feledékeny lettem tőle, sose tudom bemérni, hogy hány óra, magam alatt vagyok, szétszórt... Eddig nem voltam ilyen, mindig rendezett voltam, normális ez ennél a gyógyszernél?

2020. jan. 12. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Normális.

A xanax csendes drog.

Észre sem veszed,hogy be vagy tépve csak mikor másnap gondolkodsz,hogy tegnap mi is történt...

Akkor rájössz,hogy mi a xanax.

Utálom,de néha jó betépni tőle.

Mire irták fel?

2020. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképp hat a Xanax és van aki jobban "földhöz csap", van akit kevésbé. De 0.25 mg Xanaxtól nem valószínű,hogy ilyen erős mellékhatások lennének.
2020. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek teljes kimaradásaim, hanem ilyen apróbbak... időpontokra nem emlékszem mikor kell mennem, ha aznap, elfelejtem stb..

Szorongásos zavarom van, pánikrohamokkal

2020. jan. 12. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nejem 0,5 mg xanaxtól kiüti magát 1,5 napra

De szó szerint kiüti.

És nem drog... ...ugye...

2020. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel és este kell szednem, reggel mikor beveszem, egész délelőtt nem tudok észhez térni annyira elálmosodok... és az lep meg, hogy ez van a 0.25-től, mi lenne ha nagyobb adagom lenne el sem akarom képzelni
2020. jan. 16. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1es válaszadó miért lett lepontozva?

Teljesen egyet értek vele.

Elég kemény drog a xanax....

2020. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!