Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok, hetek óta nagyon...

Szorongok, hetek óta nagyon rosszul érzem magam, minden apró dolog miatt sírhatnékom van, nagyon ingerült vagyok, és ez nem az első eset, hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy orvosra van szükségem?

Figyelt kérdés
Van, hogy napokig az ágyba fekszem, barátaim alig vannak, ha vannak sem megyek velük sehova, teljesen rossz írányba halad az életem, de még nem akarom feladani, úgy gondolom az orvos segíthetne, hogyan beszéljem mrg a szüleimmel? Néha, mikor egy ilyen rosszullétes hónapban összevesztem velük mondták, hogy pszichológusra van szükségem, de sosem lett belőle semmi. ( egy pszichológusnak viszont sosem tudnék megnyílni, a "barátaimnak" sem tudok, sokkal inkább mennék pszichiáterhez)
2020. jan. 12. 15:23
 1/5 AbysmalChaos ***** válasza:

Először is hány éves vagy, ez nagyon fontos.

Ilyen esetben érdemes pszichiáterhez menni hogy legalább felirjon valami nyugtatót.

de a nyugtató csak ideiglenes megoldás pszichoterápia kéne ide szerintem.

(bár mondjuk nekem egyedül a gyógyszer segített)

2020. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2020. jan. 12. 16:16
 3/5 AbysmalChaos ***** válasza:
Szia hogy hívnak?
2020. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AbysmalChaos ***** válasza:
Privátba akart menni, bocsi egyébként beszélhetünk ha akarod nekem is hasonló problémáim vannak
2020. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj oda az egyik szülődhöz és legyél egyszerű, csak két tő mondat, semmi magyarázkodás.


Anyu beszélnem kell veled. (És nézz rá, várj kicsit)

Pszichológusra van szükségem.


Ennyi. Azt is mondhatod a második helyett, hogy segítségre van szükséged. Aztán majd innen már menni fog.


Meg ne keresd a tökéletes pillanatot. Mert soha nem alkalmas az ilyesmi. Akár most is kimehetsz.

2020. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!