Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A segélyvonalat mikor hívhatom...

A segélyvonalat mikor hívhatom, és mit csinálnak, valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármikor hívhatod, és csak beszélgetni fognak.
2020. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit szoktak kérdezni/mondani? Olyan hülyén érzem magam, hogy felhívok valakit, akit nem ismerek és lemondom neki a bajaimat. De ugyanakkor szükségem van rá.
2020. jan. 12. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Van tapasztalatom. Egy ku.rva unott f.aszi vette fel, aki le se sz.arta, hogy ver a párom. Ennyi! Szerintem valami kiégett barom volt, vagy valami gyakorlatot töltött ott. Egy deka együttérzés nem volt benne. Le is tettem.
2020. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 te jó ég! Sajnálom! Ugye megoldódott azóta?
2020. jan. 12. 18:39
 5/11 gublug ***** válasza:
Figyi. Ha nem tetszik, tedd le, es hivj fel egy masikat.
2020. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Megoldódott, köszi szépen! Elköltöztem tőle, minden oké. Aranyos vagy, hogy kérdezted.
2020. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 az ilyen sztorik mindig érzékenyen érintenek, úgyhogy örülök, hogy megoldódott.

#5 végül is, igaz.

2020. jan. 12. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen. Ha adhatok egy tanácsot, azt mondanám, hogy az ÖRÖM gyógyít. Semmi más. Ha elmész szakemberhez, és feszült vagy tőle, félsz, ott kell hagyni! Keresni kell mást, aki nem ítélkezik. Az öröm a gyógyír, a megértés, a kedvesség. Ha bajban vagy, próbálj meg visszatalálni ahhoz a ponthoz, amikor még minden jó volt, onnan építkezz újra, a mérgező dolgokat dobd ki lelkileg, fizikálisan is, találj vissza a boldog énedhez. Mindenkinek van. Ez az én módszerem, hátha segít! Minden jót Neked! #6 voltam.
2020. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Minden erőmmel azon vagyok! A pánikbetegségemmel nagyjából megküzdöttem, de van, hogy teljesen ok nélkül törnek rám a rossz érzések/gondolatok, rémálmok. Nagyon gyengének érzem magam. Nem akarok meghalni meg semmi, de néha eluralkodik rajtam valami és úgy érzem rettegek és, hogy semmire nem vagyok képes, nincs értelme semminek. Abból építkezni, ami volt már nem tudok mert kb 13 éves korom óta vagyok depressziós (ami az utóbbi pár hónapban amúgy jobb lett) inkább annak lenne értelme, ha tiszta lappal indítanék, de ehhez rendbe kell magam tennem!
2020. jan. 13. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél magaddal elnéző, legalább te szeresd magad! Tedd azt, ami örömet okoz, bármilyen kis dolog is az. Pihenj, ha fáradt vagy, főzz valami egészségeset, finomat magadnak, sétálj, kicsit tornázz, törődj a testeddel, először csak ilyen kis dolgok. Próbáld meg nem bántani magad, bár tudom, hogy ez ilyenkor nehéz. Kitartást! Tudom, milyen a mélypont, de van fölfelé, hidd el! Drukkolok!
2020. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!