Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a pszichiátrián? Mit...

Milyen a pszichiátrián? Mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Sz.ar. Gyógyszert adnak és hülyéknek való foglalkozásra jársz. Hülyeként is kezelnek. Nem egy jó hely.
2020. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Unalmas. A normál osztályon alig foglalkoznak az emberekkel, orvos alig szól hozzájuk. Csak lézengenek, beszélgetnek, dohányoznak, pletykálnak.

A zárt osztályon vannak az igazi bolondok, az a nyálcsorgatós, dühöngő, beszámíthatatlan réteg. Ott se foglalkoznak velük sokat.

Igazából szerintem senkit nem tudnak meggyógyítani.

2020. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ewww.... 🙁 akkor jóra nem számíthatok.
2020. jan. 14. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Aki normális, nem őrjöng, nem dühöng és beszámítható, azt nem fogják betenni a "nehézsúlyúak" közé, a zártosztályra. Megjártam jó néhány éve a pszichiátriát, voltak ott öngyilkosságot elkövetők, alkoholisták, magánéleti problémában szenvedők, nagyobb balesetek után lévők stb. Voltak egyéni és csoportos foglakozások. Előbbi esetben egy adott ember adott problémájával foglakozott az orvos, ketten beszélgettek a beteggel, személyiségteszt, pszichológiai tesztek stb. Utóbbi esetben pedig egy-két orvos foglalkozott egy 20-25 fős csoporttal, beszélgetések, ki miért került be, kártyahúzos feladatok stb. Voltak zenehallgatós és kézügyességet igénylő foglalkozások. Régen volt már, nem nagyon emlékszem. Aki az orvosom volt, csak papíron volt orvosom, nem emlékszem, hogy konrétan valamikor beszélgettünk volna. Nem volt rossz élmény, maradtak jó emlékeim, főleg a többi bent lévővel a beszélgetések, de nem mondom, hogy segített. Ma is ugyanolyan az életem, mint előtte volt. Hamarabb jöttem el, mint a tervezett, aki kihagyja a csoportfolgalkozásokat, azt kiteszik. 6 óra után ébresztettek, reggeli torna, majd reggeli, az első foglalkozás pedig 9-10 órakor volt. Sosem voltam korán kelős, reggeli után 8 órakor még majdnem leragadt a szemem, nem tudtam mit csinálni, lefeküdtem, eladludtam és rendszerint a foglalkozások kezdete után ébredtem fel. Ez a mai napig így van, délelőtt 10-11 óra előtt nem teljesen vagyok beszámítható.
2020. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 "Aki normális, nem őrjöng, nem dühöng és beszámítható, azt nem fogják betenni a "nehézsúlyúak" közé, a zártosztályra." Egy fenét nem! Én súlyos alvászavarral voltam bent, nem őrjöngtem, és beszámítható vagyok, nagyon is.

Azért voltam végig a zárton, mert NEM VOLT HELY a nyílt osztályon.

Soha többet nem mennék be, inkább ingem-gatyám költöm a magán ellátásra.

2020. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy? Kísérleteznek. Jep. A pszichiátria egy katonai bázis ahova beteszik a kísérleti alanyokat és megkapod bélyeget. Komolyan! :D Aztán amikor ki jössz nincs se emberi jogaid,sem más. Onnantól kezdve nem számítassz embernek a társadalomban csak egy teszt alanynak. Bráááá. :DDD
2020. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!