Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez sok gyógyszer?...

Szerintetek ez sok gyógyszer? (Lent)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,borderline,bipoláris és skizo.

Szerintetek ez sok gyógyszer? Mióta ennyit kapok nagyon be vagyok lassulva,beszedem is nehezen érthető. Ezek közül melyik a legerősebb? A Rivotrilt ismerem egyedül mert azt 2015 óta szedem. Lítium felépítés alatt van jelenleg.

Reggel:

-2mg Rivotril

-7,5mg Olanzapin

-15mg Abilify

-500mg Liticarb

-40mg Pantoprazol

-20mg Huma-Pronol

Délben:

-1,5mg Rivotril

-7,5mg Olanzapin

-15mg Abilify

Délután:

-1mg Rivotril

Este:

-2mg Rivotril

-15mg Olanzapin

-45mg Mirtazapin

-500mg Liticarb

-40mg Pantoprazol

-20mg Huma-Pronol

-7,5mg Imovane

Plusz havonta kapok Abilify depó injekciót.



2020. jan. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk mióta szeded.

Ha bármiféle problémád van a kezelőorvosodnak jelezd, beletelhet egy kis időbe, míg rendesen be tudják állítani a gyógyszerezésed.

2020. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja szedem és korhazban vagyok
2020. jan. 14. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp beszélj az orvosoddal, hogy nem érzed jól magad, és hogy ez változhat-e. Ő tudni fogja, hogy várni kell-e még egy kicsit, vagy állítani kell a dózisokon.
2020. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg, legalábbis a Rivotrilból 6,5 mg naponta. Nagyon sok, ennyit nem szoktak adni, de beszéld meg a kezelőorvosoddal, lehet, hogy a betegséged tényleg ennyit igényel. A Pantoprazol és a Huma-Pronol nem igazán számít, azt nem konkrétan a pszichiátriai betegségedre kapod.
2020. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 1000mg volt a lítium, majd 1 hónappal később 1500mg lett. Ennek hatására a terápiás szint fölé ugrott a vérképben s elértem a mérgezési szintet. Gondolom ezt nézik nálad 2 hetente vérvétel. Amúgy ez sok gyógyszer. A rivo így szétbontva nekem nem sok, amúgy meg aki nem ilyen dózisba kapja annak igen. Az injekciót nem lehetne elhagyni ha napi szinten használod ezeket?
2020. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem rengeteg😒
2020. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokféle, de mindegyikből kevés mg.
2020. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!