Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok ha valakin...

Mit gondoltok ha valakin vágásokat (self harm scars) láttok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy ismeretlen, egy barát vagy egy családtag.


És ha nem feltétlenül azért látszódnak mert figyelemre vágyik az illető, hanem mondjuk csak meleg van és látszik a karja/lába.



2020. jan. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Oh, egy sorstárs.


Mindenesetre nem tudom, mennyire merném vele megbeszélni... Jó szándékkal tenném, ha tenném is, de félek, hogy a tolakodásommal megrémiszteném. Ha viszont tőlem kérne segítséget, meghallgatnám, mert tudom, mennyit jelent ebben a helyzetben.


Na meg engem is varrtak már, csak folyton azt kamuzom, hogy vágtam a szalonnát, és megszaladt a kés. :DDDD Közben szándékos volt, sajnos.

2020. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoljunk bármit is egy ismeretlenről? Neked segítségre van szükséged, állj oda anyukád elé és mondd el neki, hogy vagdosod magad és keressenek neked egy pszichológust! Gondolom, gyerek vagy. Ha nem mersz eléállni, akkor menj be az iskolapszichológushoz, és vele beszéld át a helyzetet. Ha nincs iskolapszichológus, akkor ha normális a háziorvos vagy az iskolaorvos, akkor vele. Ha meg felnőtt vagy, akkor önállóan keress klinikai szakpszichológust.
2020. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!