Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mit gondoltok ha valakin vágásokat (self harm scars) láttok?

Ha mondjuk egy ismeretlen, egy barát vagy egy családtag.

És ha nem feltétlenül azért látszódnak mert figyelemre vágyik az illető, hanem mondjuk csak meleg van és látszik a karja/lába.

Keress kérdéseket hasonló témákban: depresszió, magány

jan. 14. 22:57  Privát üzenet  

A válaszok
Bolond.

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 14. 23:05 Privát üzenet

Oh, egy sorstárs.

Mindenesetre nem tudom, mennyire merném vele megbeszélni... Jó szándékkal tenném, ha tenném is, de félek, hogy a tolakodásommal megrémiszteném. Ha viszont tőlem kérne segítséget, meghallgatnám, mert tudom, mennyit jelent ebben a helyzetben.

Na meg engem is varrtak már, csak folyton azt kamuzom, hogy vágtam a szalonnát, és megszaladt a kés. :DDDD Közben szándékos volt, sajnos.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 14. 23:09 Privát üzenet
Mit gondoljunk bármit is egy ismeretlenről? Neked segítségre van szükséged, állj oda anyukád elé és mondd el neki, hogy vagdosod magad és keressenek neked egy pszichológust! Gondolom, gyerek vagy. Ha nem mersz eléállni, akkor menj be az iskolapszichológushoz, és vele beszéld át a helyzetet. Ha nincs iskolapszichológus, akkor ha normális a háziorvos vagy az iskolaorvos, akkor vele. Ha meg felnőtt vagy, akkor önállóan keress klinikai szakpszichológust.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 14. 23:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tuntessem el a vagasokat?
Hogy tüntessem el a vágásokat?
Hogyan takarjam el a vágásokat a karomon?
Mit gondoltok/tudtok dr. Unoka Zsoltról?
Miért szeretem látni a vágásokat a csuklómon?
Hogyan lehet gyorsan eltüntetni, elhalványítani a vágásokat/hegeket? A SUDOCREM jó rá?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!