Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterhez járok, pánikbet...

Pszichiáterhez járok, pánikbetegség miatt, Frontint szedek és el fog fogyni, de csak 1 hét múlva van időpontom az orvoshoz, előbb nincs hely, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kérek szépen mindenkit ne ítélkezzen felettem, krónikus gyógyíthatatlan végstádiumú beteg vagyok, 16 műtétem volt és nem nagyon tudom nyugtató nélkül kibírni a fájdalmakat, az állandó halál közeli érzéseket. Elég komoly függőségem alakult ki a gyógyszerrel kapcsolatban. Az elmúlt hónapban az előírt adagnál többet szedtem be, így hamarabb fog elfogyni. Ilyenkor mi a teendő? Az elvonási tünetekbe, esetleges pánikrohamokba, epilepsziás rohamokba belehalnék, a testem így is eléggé le van gyengülve. Még sose fordult elő ilyen, mit tudnék tenni?

2020. jan. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Akkor holnap ballagj el a körzeti orvoshoz, és ott mondd ezt el. Nem kell 1 hétig várni ezzel.
2020. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Házidokid is felírhatja a frontint. Annyi, hogy drágább lesz, mert kevesebb rajta így a támogatás. Én 3000 körül veszem ha a házidokim írja ki, 1000 ft alatt ha a pszichiáterem.
2020. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálkozok a család orvosnál. Köszönöm a válaszaitokat!
2020. jan. 16. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
...olvasva soraid, szép csöndben magamban mérgelődöm, hogy ott tart az orvostudomány, hogy csak gyógyszerben tud gondolkodni.
2020. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Jajjjmár ! Ha te gyógyíthatatlan beteg lennél és ez az egész sztori igaz lenne, nagyon jól tudnád, a háziorvos is felírja, vagy sürgősségin is, nem pedig a gyakorin kérdezgetnéd ezt.

Honnan találtad ki ezt a mesét ? Idióta.

2020. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!