Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan szabadultatok meg...

Ti hogyan szabadultatok meg az öngyilkossági gondolatoktól?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen azoknak szól a kérdés, akiknek voltak régebben, de túl tudott lépni rajtuk.

2020. jan. 16. 20:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%

Amikor megjelennek próbálok szép emlékeket visszaidézni és elképzelem, hogy újra ott vagyok és átélem őket. Persze ez lehet neked nem fog segíteni, de hátha.

(Nem mindig segít) A szomorúságot is meg kell élni

2020. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)


A szomorúságot megélem, de nem akarok már eljutni arra a pontra, hogy szuicid gondolataim, vagy kísérletem legyen (megint). :(

2020. jan. 16. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Mostanában ritkán jön elő nálam, de pontosan sajnos nem tudom mit tettem érte. Próbáld végiggondolni azt, hogy miért is akarsz meghalni? Mit nyújtana számodra a halál? És azt a dolgot, amit vársz a haláltól, biztosan másképpen is meg tudod kapni.
2020. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudok boldog lenni.


Igazából a halál nem adhatna többet, de legalább nem kellene folyton olyan dolgokat csinálnom, amiket utálok.

2020. jan. 17. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Elnyomják a gyógyszerek
2020. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Hmm.. remény, hogy jobb lesz minden, meg Isten sem felejt el minket, akik nem vagyunk olyan szerencsések..
2020. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért "kell" olyan dolgokat csinálnod, amiket utálsz?
2020. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7. A pénz miatt.


Egyrészt távmunkára kevés lehetőség van, pedig utálok emberek közé járni.


Abból, amit igazán szeretek, nem tudnék megélni, pedig abból vállalkozhatnék is.

2020. jan. 19. 09:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál még azon, hogy szeress emberek közé járni? Nagyon sokat dobna a kedveden. Nem is kell szeretni, elég, ha simán elviseled és nem érzed tőle rosszul magad.
2020. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most akkor szeressek, vagy csak viseljem el? :DDDD


Amúgy ez nem ilyen könnyű. Van, amikor élvezem, hogy emberek között vagyok, viszont olyan szinten lefáraszt, hogy utána 1 hónapig nem mennék ki legszívesebben.

Míg az egyedüllét feltölt.

2020. jan. 19. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!