Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs a varosomban pszihologus...

Nincs a varosomban pszihologus, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
tehat en szerintem evek ota szorongok es meg nagyon sok minden problemam van amit meg en magam se tudom hogy mi de az hogy nem normalis az tuti. Anyukam kezdte eszrevenni hogy nem minden oke, es en regota elszerettem volna menni pszihologushoz csak nemtudtam hogy megkerni ra. Nemreg kerdeztem meg es mondta hogy persze. Na es en mivel nem magyarorszagon elek, hanem egy szerb varosba ezert elvileg nincs egy magyar pszihologus se a varosban. Van az iskolapszihologus, de vele volt konfliktusom ezert nem erzem ugy hogy megtudnek elotte nyilni. Fogalmam sincs mit csinaljak mert ezek a problemak idorol idore komolyodnak.

2020. jan. 17. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
2020. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg pszichológus vállal skype-on terápiát.
2020. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ingyenes az én városomban sincs, csak pszichiáter. ( Ezt a pszichiáter mondta, hogy csak fizetős van)
2020. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!