Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet igy élni?

Hogyan lehet igy élni?

Figyelt kérdés

Sajnos az utöbbi évben már nincs olyan dolog ami örömet hozna az életemben.

Semminek sem látom az értelmét és örülni se tudok semminek.


Egész nap az öngyilkosság jár a fejemben.Hogyan vessek véget ennek az értelmetlen létnek.

Szinte vágyom a halálra. Nem látok kiutat ebböl.

Ugy érzem,hogy nekem ez a sorsom.

Nem vagyok képes vonat elé lépni vagy leszurni magam,mert gyáva szerencsétlen szemét vagyok. Pedig az életem egy kilátástalan labirintus.

Valahogyan be kellene ezt fejeznem,csak azt nem tudom,hogy mint.



2020. jan. 19. 22:32
 1/10 . Papika válasza:
Hány éves vagy?
2020. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Depressziós vagy! Ez egy betegség. A jó hír hogy kezelhető. Ne úgy tekints magadra, mint egy szemét, akinek semmi sem jó. Tekints úgy magadra, mint egy beteg, akinek meg kell gyógyulnia. Kérlek, keress fel holnap egy szakembert! Ha nem tudod hova menj, menj el a háziorvoshoz. Ad majd neked elérhetőséget. Gyógyszereket adhatnak, ami javít a kedélyállapotodon, és idővel normális életet élhetsz.
2020. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi történt veled, amiért így érzel
2020. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyszer majd jobb lesz
2020. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van kedved privátban beszélgetni? Én is hasonlóan látom a dolgokat. Nem azt akarom, hogy együtt legyünk öngyik, hanem, hogy valami megoldást találjunk. :D
2020. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is így élek minden nap. A legnyomorultabb az egészben, hogy mivel gyáva vagyok megölni magam már olyanokat kívánok, hogy bárcsak lenne valami halálos betegségem vagy ilyenek... Szánalmas.

Amúgy igen ez depresszió. Mennyire kezelhető? Hát van pár depis ismerősöm (rokonok, utcabeliek, stb). Gyógyszert azt szednek keményen, de egyik se tiszta. Ennyit a gyógyulásról... Inkább döglök meg depressziósan, mint hogy leszedálva éljek és mindenki rajtam röhögjön, mint ezen az ismerőseimen.

2020. jan. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Hallgassd meg a youtube-on Brian Tracy: A FŐNIX SZEMINÁRIUMA c.motiváló előadást.
2020. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os, nagyon rossz kimondani, mert nagyon súlyos amit írsz, de en is pont ezt érzem

Ez egy betegség, amiből ha fiatalon képtelenek vagyunk kijönni, akkor később amikor a külsőnk es a fizikai állapotunk is csak romlik es öregszünk, majd akkor kijovunk belőle? En is mar évek óta küzdök, van hogy jobb, van hogy rosszabb, es van amikor pokoli, mint pl most is

Eddig nem is voltam ezen a fórumon, nemrég kínomban kezdtem el

De itt is 90%ban csak azt olvasom hogy senkinek nem segített a szakember

Ennek szerintem csak a megbolondulas lehet a vége... bocsánat a negativitasert

2020. jan. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos pontosan tudom min mész /mentél keresztül, egy ideig labilis voltam, aztán teljesen depressziós lettem egyik közeli családtagom súlyos betegsége miatt. Majd kezdett minden helyrejönni az életemben, erre halálos betegségem lett a sok agyalástól. Tudod mit mondok? Bárcsak ne történt volna meg!!! Én aki mindig öngyilkos akartam lenni, mert olyan hitvány élete volt a családjának köszönhetően, elkezdtem értékelni a sz*ros életem, mihelyst kiderült hogy halálos betegségem van, de nagy eséllyel gyógyítható. Meg is gyógyultam azt hiszem, de nem volt leányálom a betegséget leküzdeni!
2020. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesa ha meghalsz akkor mind az ami volt legyen ételnek az ize tévézni jo film akkor olyan mintha nem lennének én szerencsére nem vagyok ebben a halálvágyban én mindig amikor felkelek akkor azt mondom magamban hogy egy ujjabb csodás nap hmm vajon mit rejt ez a csodás nap. mi se élünk fényüzően de mi élvezzük és mi nem ismerjuk a szotárunkban azt hogy halál meg öngyilkosság
2020. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!