Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok, magányos...

Depresszios vagyok, magányos és szorongok is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, szuleimmel elek. Dolgozom, de barataim nincsenek, nincs egy darab sem, a munkaval elvagyok, bar nem a szivemcsucske, de legalabb addig sem otthon punnyadok. Regen sokaz bantottak kozepiskolaban, szerintem itt kezdodhetett, akkor meg voltak barataim, de a mindennapos bantalmazas miatt teljesen befordultam, nem mozdultam itthonrol az iskolan kivul sehova ki. Barataimat elvesztettem, mivel ha hivtak barhova is en elutasitottam mindig valami kamu okra hivatkozva, aztan egy ido utan mar nem hivtak.

Most mar mennek szivesen, ha hivnanak de mar nem hiv senki en meg kezdemenyezni nem merek, sem baratkozasnal, sem lanyoknal. Ugy erzem hogy ram senki sem kivancsi. Volt hogy tetszett egy lany, buszon mindig neztuk egymast, aztan megtalaltam facebookon. Be akartam jelolni, de nem ment. Mintha valami visszatartott volna, de komolyan, szornyu erzes, egy kattintas lett volna az egesz, de egyszeruen keptelen voltam megtenni, mi lesz ha elutasit, vagy mit gondolnak masok, ha elmondogatja, hogy bejeloltem stb. Foylton ilyeb baromsagok jarnak a fejemben es ezek visszatartanak. Meg hangosan beszelni sem merek, mindig visszakerdeznek, mert nem erteni amit mondok. Ugy irigylem azokat az embereket, akik meg kiabalni is mernek...en 10 eves biztos nem kiabaltam mar egyszer sem, pedig neha jo lenne. Meg akkor sem merek megszolalni, ha egyedul vagyok itthon es a kutyamhoz beszelnek(tudom beteges), de nem merek, mert meghallja a szomszed vagy pont akkor jonnek megy anyamek es ok halljak meg vagy akarmi. Boltba lemenni alig merek, mert ugy erzem engem bamul mindenki. Baratnom nem lesz soha sem, talan ez a legnagyobb szivfajdalmam, pedig elvielg nem vagyok csunya es fiatalabbnak is nezek ki a koromnal, de hiaba. Mit lehetne tenni? Szakemberhez nem merek elmenni, mert a szuleim mit ereznenek, hogy a gyerekuk egy nyomorek, raadasul masok meglatnak, hogy en oda jarkalok stb. Ahh nem tudom mit tegyek.


2020. jan. 20. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Akkor most odaülsz a gép elé, nem gondolkodsz semmin, csak bejelölöd a lányt.


Vissza fog jelölni.


Addig , amíg visszajelöl, gyorsan kitalálsz pár vicces történetet.

Mert ugye tudjuk, hogy a lányok a vicces fiúkat szeretik, nem a depiseket.

El ne cseszd azzal, hogy azon gondolkodsz, hogy nem mered megtenni.

2020. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bejelölted ?
2020. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, ez mar fel eve volt, nem lattam mostanaban a buszon.
2020. jan. 20. 01:39
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Jelöld be !
2020. jan. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira irigylem az egészséges embereket, akiknek ennyi: jelöld be!

Aki olyan, mint mi, annak ez nem ilyen egyszerű. Kitartás kedves kérdező, nem vagy egyedül ilyen "nyomorék", sokan élünk ugyanilyen sorssal...

A rossz hír, hogy ez senkit sem érdekel. A jó hír... Hát az hogy ez senkit sem érdekel. Szóval talán ha kimászol a gödörből, lehet még életed.

2020. jan. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
5-ös hány éves vagy és milyen nemű?
2020. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az önelfogadás és az önszeretet nem működik, addig nem tudsz egészséges kapcsolatot kiépíteni.
2020. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Kezd aztal a dolgot, hogy nem hívod magad nyomoréknak.

Hidd el ez az a dolog amivel magadat húzod vissza... Ha változni akarsz ezt ne tedd


Kezdj el sportolni valamit. A legjobb valami különleges sport lenne. Keress valamis sportot jelölj ki egy időpontot amikor elmész és elkezded

Addig járj el mondjuk futni vagy sétálni és közben mondogasd, hogy elmész majd és megcsinálod


Ha elkezdesz egy különleges sportot ami egyéni... Különleges alat azt értem, hogy nem populáris (falmászás, korcsolya, úszás)

Akkor lesz sikerélményed amivel máris nő az önértékelésed


Nagyon jó ismerkedési közeg is

Hagyd, hogy jöjjön magától


Az, hogy beszélsz a kutyussal nem baj.. Én is beszélek a macskámmal ettől nem vagyok őrült :D


Fontos lenne megtalálnod minden napban néhány szép dolgot és ezeket leírni.

Előbb utóbb lenne egy hosszú listád ami mindíg adna erőt


És mielőtt elgondolkodnál, hogy lehet nincs szép dolog:MINDEN NAPBAN VAN VALAMI SZÉP csak találd meg


Hangszeren is játszhatnál vagy rajzolhatnál a lényeg a reális elvárás

Javulő önértékelés


Üdvözlettel: valaki aki legyőzte a szorongást

2020. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Azon gondolkodom, hogy ezt a kérdést vajon hány komplett hülye ember olvasta ?

A 6-os hozzászólás egy kérdés volt.

Gondoltam , hátha az előtte szóló éppen egy hölgy és akkor a kérdező akár beszélgethetne is vele kúraképp.

De mivel a hülye ember a kérdésre is nulla százalékot ad, így kinek van kedve segíteni.

Egytől egyik barmok vagytok, akik 6-osra pirosat nyomtatok.

2020. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most látom a 4-es is 0 százalékot kapott.


Akkor kedves kérdező nehogy bejelöld a lányt.

Eszedbe se jusson.

2020. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!