Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzéketlen vagyok, lehet ezen...

Érzéketlen vagyok, lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nyilván valahol a múltban történt valami ami miatt ilyen lettem, mert emlékszem, hogy régen teljesen normális voltam, aztán ott valahol 16-18 éves koromban állhatott be a változás, akkor sokat voltam kiközösitve a suliban. Manapság már teljesen érzéketlen vagyok, anyámon és apámon kivül nem érdekel senki sem. Testvérem halna meg az sem érdekelne, tudon ez durva, de nem akarok hazudni. Az anyám apja(papám) velünk él, alzheimeres, nagyon idegesito tud lenni és sokszor kivántam azt, hogy bárcsak meghalna már, tudom, hogy nem szabad, tudom, hogy rossz dolog, de mégis ez a helyzet. Sokszor van, hogy "barátaimat" szándékosan bántom a gyenge pontjaikkal. Szándékosan keresem az emberek gyenge pontjait, hogy aztán azzal tudjam őket bántani és nem hazudok, jól esik amikor látom, hogy ez fájt nekik és jól belegázoltam most a lelkükbe, nem is értem miért barátkoznak még velem én azért, mert addig sem unatkozok, de az sem érdekelne, ha meghalnának. Néhol durvának tűnhet amit írok, de sajnos ez az igazság. Meg szeretnék változni, mert ez nem normális dolog és néha azért irigy vagyok azokra akik tudnak szeretni, kedvesek lenni, boldog párkapcsolatban élni, de én igy jelenleg nem akarok párkapcsolatot, mert tudom magamról, hogy én tenném tönkre. Meglehet ebből valahogy változni? Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben?
2020. jan. 21. 12:09
 1/2 A kérdező kommentje:
26/F
2020. jan. 21. 12:18
 2/2 anonim válasza:
Figyeld magad amikor ezt csinálod. Nézz a mélyére hogy ez miért jó neked és miért vannak benned tövisek. Fejtsd meg hogy mi bánt ennyire erősen, hozzáteszem ez nem biztos hogy túl könnyű lesz mert nem biztos hogy a felszínen van és azonnal észreveszed, de ha kitartó vagy sikerülni fog. Amikor sikerül, engedd el magadban a haragot vagy sértődöttséget és utána bízd az életre a változást.
2020. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!